Перейти до вмісту

Як охолодитися у спекоту погоду

У спеку можна швидко охолодити тіло. Про це далі.

Потримайте зап’ястя під крижаною водою 30 секунд

Такий спосіб активно і миттєво знизить температуру крові у ваших руках, яка потім буде циркулювати у великому кровотоці і охолоджувати усе тіло ще протягом години, інформує Ukr.Media.

Покладіть холодний компрес на шию

Цікавий факт: область мозку, яка сприймає і регулює температуру тіла, розташована практично біля основи шиї. Охолодіть це місце вологим рушником, шматочком льоду або будь-яким іншим способом. І зможете обдурити весь організм, відчувши, що тіло стало прохолоднішим, ніж є насправді.

Пийте більше води і менше кави

Про це ж усі знають! Але! Не зайвим буде нагадати, що, коли температура за вікном стає дійсно екстремально високою, ви пітнієте більше, причому не завжди це помічаєте. Дуже важливо уникати зневоднення і кофеїнових напоїв — вони швидко виводять рідину і перешкоджають зволоженню.

Читайте також: Рецепт хмільної настоянки проти черешневої мухи

Використовуйте охолоджуючий спрей

Зробити простий охолоджуючий спрей можна самостійно. Достатньо змішати одну частину гелю алое-вера і три частини холодної води у невеликій пляшці з розпилювачем (бажано металевій). Алое охолоджує шкіру на 5 градусів!

Покладіть фрукти у холодильник

Відмінний варіант для літа — холодні  фрукти і ягоди. Спекотна погода може змусити нас зайвий раз потягнутися за морозивом. Замість цього заморожені фрукти допоможуть вам охолонути менш калорійним і більш здоровим способом.