Перейти до вмісту

Як організувати ідеальний пікнік: цікаві поради

Комфортний відпочинок – це не лише близькі люди і вдало вибране місце. Не менш важливо подбати про корисне меню і заходи безпеки. Розповідаємо, про що важливо пам’ятати, готуючись до пікніка.

Збирайтеся по списку, щоб нічого не забути Крім списку продуктів, обов’язково спладіть перелік необхідного кухонного та іншого приладдя. Ножі, дошки для різки, одноразовий посуд, ковдри , серветки тощо.

Продумайте страви, якими будете частувати людей Подайте їжу, яку можна їсти руками (наприклад, на шпажках) або вилкою – ніякого ножа. Пікнік не є місцем для формальностей. Взагалі ідеальна їжа для пікніка та яку можна їсти однією рукою, в іншій продовжуючи тримати напій. Щоб їжа дійсно смакувала всім спакуйте з собою набір приправ з трав, солі та перцю. Захопіть олію та соуси.

Запасіться водою.Звичайна вода найкраще втамовує спрагу. Здорові альтернативи — лимонад, узвар і молочна сироватка, а від енергетиків і солодких газованих напоїв краще відмовитись.

Не забудьте про розваги та десерти Коли всі вже наїлися солоних страв та випили досхочу напоїв, завжди хочеться поласувати солоденьким.

Це можуть бути кекси, печиво або батончики, а може й корисніший варіант – сезонні фрукти. Окремо подумайте про набір настільних ігор, або про м’ячі та інше приладдя для тематичних та рухливих ігор.

Читайте також: Корисні властивості кавуна

Подумайте про зручність та оптимальність їжі та напоїв Не беріть із собою те, що може пошкодитися або розлитися при транспортуванні.

У випадку, коли закупівлі не відбуваються централізовано для всіх, домовтеся, що кожен візьме із собою воду. Якщо ви везете пляшки вина, то або візьміть із собою штопор, або пляшки закриті гвинтовим ковпачком. Якщо не хочете навантажуватись пляшками, то купіть контейнери з вином.

Убезпечте себе. Вдягніть максимально закритий одяг та захопіть спрей (на місці розпилюйте його на себе далеко від їжі).  Щоб їжа не псувалася – не лишайте її на відкритому повітрі.

Не забудьте прибрати за собою Захопіть сміттєві мішки. Все паперове, що безпечно можна спалити у вогні, – спаліть. Пластик, скло та специфічні харчові відходи – заберіть із собою.