Жінки, які відмовляються від усього в житті заради дітей

Скільки поламаних доль, розбитих сердець, образ і нерозуміння у жінок,  які відмовляються від усього в житті заради дітей. А потім я бачу тих дітей, заради яких від усього відмовлялися. І якщо ви думаєтe, що ці діти стали щасливими, бо мама все робила для них, то ви глибоко помиляєтесь, насправді це теж уже зруйновані долі…

Читайте також: Батько як модель наслідування, та як це впливає на вибір партнера

Мама виростила Олексія одна. Вона так і не вийшла заміж, боячись, що син не зможе прийняти чужого чоловіка в їхній сім’ї. Старалась дати все найкраще своїй кровинці не шкодуючи  ні себе, ні своїх сил. Син виріс і став успішним чоловіком, правда одружитися і завести дітей він так і не зміг.

З часом Олексій все рідше і рідше з’являвся на порозі рідного дому, який до речі мати теж придбала колись для нього. Материнське сердце сумувало за сином, жінка відчувала себе спустошеною і одинокою, оскільки тільки тепер жінка зрозуміла, що зробила фатальну помилку, жертву яка не принесла ні кому з них щастя, а навпаки зруйнувала,як долю матері так і життя сина.

Адже все своє життя, Олексій  намагався повернути мамі неоплатний борг.Не вийшло.
Дорогі жінки, прошу вас не приносьте своє життя в жерву, ця жертва нікому не потрібна, наші діти потребують щасливих матусь, які вміють себе любити і цінувати себе, і тільки тоді ваші діти зможуть також стати щасливими в своєму житті, адже щаслива мама – це щаслива дитина!