Перейти до вмісту

Як розпізнати легковажного чоловіка

«Скільки у тебе було партнерів до мене?»

Такі питання сигналізують, що чоловік невихований, безпардонний. Але, попри це, не варто відразу списувати його з рахунків. Цілком можливо, що він просто шукає жінку, у якої нікого не було до нього. З іншого боку, таке питання може означати, що він намагається «розвідати обстановку» і дізнатися, чи легко вас схилити до швидкого переходу відносин на новий рівень.

Багато пані запитують про те, як відповісти на таке питання. У цій ситуації можна і пожартувати, і сказати як є. Важлива не ваша відповідь, а те, як чоловік далі буде будувати розмову. Якщо він сприйме інформацію до відома і просто продовжить розмову, все в порядку. Якщо ж він почне розвивати цю тему, то це поганий знак.

Таке питання часто задають пікапери, яким важливо зрозуміти, наскільки складною «здобиччю» ви будете і як з вами спілкуватися. Так вони намагаються відвести розмову в потрібне їм русло. Для першого побачення це занадто. Якщо чоловік продовжить розвивати цю тему, з ним не варто продовжувати стосунки.

Матеріальні питання

«Ти знімаєш квартиру чи у тебе своя?». Для нормального чоловіка не повинно бути ніякої різниці, де живе пані, з якою він зустрічається. Цілком можливо, що перед вами не зовсім чесна людина, або він просто невихований, як і у випадку з першим питанням.

Читайте також: Як підкорити чоловіка при першому знайомстві

«Скільки ти заробляєш?». Це питання не повинне мати ніякого значення для нормального чоловіка. Його задають зазвичай альфонси, яким потрібно зрозуміти, яким може стати їх видобуток. Якщо ви значно старші за чоловіка, з яким зустрічаєтеся, будьте особливо обережні.

Найкраща відповідь на таке питання, яка допоможе виявити легковажного та небезпечного чоловіка, — жарт. Чи можна сказати, що вам вистачає на ваші власні потреби, не уточнюючи деталей.

«Ти любиш отримувати подарунки від чоловіків?»

Якщо поставив це питання чоловік багатий, то, можливо, він хоче, щоб ви сказали «так», тому що йому потрібно скоротити шлях від залицянь до серйозних відносин. Він розвідує ситуацію, намагаючись зрозуміти, чи можна купити вашу любов подарунками.

Ніякої іншої мети він переслідувати, швидше за все, не буде. Йому потрібно знати, які його шанси на отримання того, що він хоче, за мінімально короткі терміни.

«Поїхали до мене?»

Буває так, що на першому побаченні з’являється іскра, бо хочеться як можна швидше перевести відносини на новий рівень. Але якщо цього не відбувається, від таких пропозицій краще відмовлятися.

Далеко не з усіма чоловіками на перших хвилинах спілкування з’являється хімія, бурхливі і шалені почуття. Якщо побачення не мало поцілунків і дотиків, а чоловік вас про це запитує, він з дуже високою ймовірністю тільки цього від вас і хоче. Можливо, перед вами пікапер, якому важливо поставити галочку навпроти вашого імені, а потім втекти.

Які питання можна вважати позитивними

Психологи й експерти в галузі відносин вважають, що найкраще, коли чоловік на першому побаченні задає питання з розряду: «Який твій улюблений фільм?», «Як ти відпочиваєш?» і так далі.

Якщо він задає питання, які розкривають вас як особистість, але не зачіпають надто особистих тем, цей чоловік дуже добре підходить на звання вашого майбутнього супутника життя. Однією з головних ознак того, що це ваш чоловік, є легкість при спілкуванні. Якщо чоловік на першому ж побаченні задає дивні питання, на які не хочеться відповідати, то, швидше за все, подальше спілкування у вас так само не заладиться.