Здоров'я

Як саме на стан вашого здоров”я впливає залежність від смартфона?

 

 

В наші дні проблема залежності від смартфона- це досить поширена проблема, оскільки ми використовуємо його як засіб зв’язку, для розваг і роботи. Але всього хорошого повинно бути в міру, у тому числі і у використанні телефону. Давайте розберемось, які проблеми зі здоров’ям можуть виникати у людей, які приклеяні до свого гаджета?

Тендиніт

Це стан, при якому тканина, яка з’єднує м’яз з кісткою запалюється. З цієї причини люди, які весь день не випускають телефон з рук, стикаються з болем в зап’ясті і ліктях. Це може призвести до запалення суглобів і спровокувати сильний біль.

Номофобія

Це стан, при якому людина боїться залишитися без телефону. У людей з цією проблемою почуття неспокою і тривоги виникає вже через 10 хвилин без смартфона.

Порушення сну

Якщо ви користуєтеся телефоном прямо перед сном, то ви ризикуєте зіткнутися з безсонням. Світло, що випромінюється екраном мобільного, перешкоджає виробленню гормонів сну. З цієї причини людина не може легко і швидко заснути, своєю чергою, це призводить до порушення загального циклу сну. Експерти рекомендують не користуватися гаджетами мінімум за 30-40 хвилин до сну.

Читайте також: Рецепт смачної, ароматної сосиски в тісті

Збільшення ваги

Люди, які навіть під час їжі користуються телефоном, можуть набрати зайві кілограми. Як правило, сучасні гаджети відволікають нас від того, що ми робимо, тому є ризик переїдання.

Зниження концентрації уваги

В середньому людина може концентруватися на одній речі всього 8 секунд. Смартфон, який є відволікаючим чинником, ще більше зменшує цей показник. З цієї причини надмірне використання мобільних телефонів скорочує об’єм уваги.