Перейти до вмісту

Як стати щасливою парою? Просто дотримуйтеся трьох правил.

Міцні і щасливі стосунки.Про це так багато написано і сказано. При цьому психологи  вважають,  модель поведінки у пар йде з дитинства.Тому експерти радять дотримуватися трьох простих порад. Ці 3 прості дії важливо почати регулярно виконувати ще на початку відносин і не переставати це робити все спільне життя.

Це не панацея від конфліктів, непорозумінь і сварок. Це накопичення і підтримка психологічного “банківського рахунку довіри” між партнерами. Звичайно, важливо, щоб ці три прості дії робили: регулярно, взаємно, підбираючи відповідний час і місце, то є всі шанси зробити союз з вашим обранцем щасливим і міцним.

Говоріть

Нам всім потрібні добрі і теплі слова підтримки і почуття, що нас визнають. Найчастіше чоловік хоче чути від жінки, що він крутий, розумний, сильний і найкращий для неї. Але і жінці теж приємно отримувати підтвердження своєї потрібності і винятковості для нього.

Гладьте

З самого народження це головне, що ми отримуємо від люблячих людей. У парі жінці це частіше потрібніше, ніж чоловікові. Не скупіться гладити, торкатися, цілувати просто так.

Читайие иакож:Смачні гречаники

Даруйте

Життя — це гра в обмін і видобуток ресурсів. Взаємні подарунки, сюрпризи — це важливі ритуали. Не завжди потрібні подарунки дорогі. Приготувати сніданок, купити квітку, оплатити чашку кави, купити продуктів — все це так само важливо для мозку, як і купити машину, путівку або дорогуприкрасу.Любов,увага, доброта ніколи не буває тільки на словах, вона завжди знаходить відображення у наших  вчинках.