Перейти до вмісту

Як так можна було зіпсувати перше побачення, краще б не ішла туди …

Ірі 27 років, і вона має хорошу робота та живе у центрі міста у своїй однокімнатній квартирі. Вона дуже активна та завжди готова вчитись чомусь новому.

Іра була самотньою, не через те, що їй бракувало чоловічої уваги, а якось не получалося у неї серйозних стосунків. Одного разу, на семінарі, вона познайомилася з Дмитром. Хлопець їй дуже сподобався, і вона почала з ним спілкуватися.

Через тиждень спілкувань, Дмитро запросив дівчину на фільм. Іра оділа гарну сукню, нафарбувалась та пішла на побачення. Хлопець зустрів її біля кінотеатру. Вона трошки засмутилася, адже хлопець прийшов без квітів, ще з далека почав кричати:

– Давай швидше ходи, щоб встигнути. Мелодрама дуже гарна.

Хлопець взяв попкорм і вони пройшли в зал. Світло згасло, на екрані замерехтіли трейлери. Світлана розслаблено налаштувалася дивитися мелодраму, щось таке ніжне та любовне. Але те, що вона бачила на екрані, не можна було назвати мелодрамою.

Читайте також: Як зупинити випадіння волосся: корисні та ефективні поради

Дівчина і хлопець закохалися один в одного, але він після аварії залишився інвалідом і не хотів більше жити. Ось про що був фільм. Дівчина плакала впродовж всього фільму. Втім, жіночі схлипи чулися практично з кожного ряду.

Коли вони вийшли їз залу, Дмитро здивовано дивився на заплакане обличчя Ірини.

– Чому ти така сумна? Може тобі не сподобався фільм? Яка глибина, які питання піднімаються. Шикарно, правда? Ну що, підемо вип’ємо кави?

Але Ірі уже не хотілося нічого, адже настрій був зіпсований.

– Діма, ти знаєш, мені треба бігти… Можливо іншим разом, добре?

Іра просто розвернулася і побігла, не дочикавшись відповіді хлопця …