Перейти до вмісту

Як так можна було зробити? Наша сім’я доглядала за нею.

Бабусю звати Надія. В неї двоє дітей: моя мама та син Юрій. Він живе у Америці, має свій бізнес, гарно заробляє. Коли Надія захворіла, моя мама відмовилась за нею дивитися. Юрій не міг все кинути і приїхати. Він запропонував висилати мені грошей на все необхідне для своєї мами. Я погодилась.

Разом з чоловіком, перевезли Надію до нас. Моя мама нічим не допомагала, а Юрій присилав кошти регулярно.

Догляд за Надією не обтяжував мене. Я навпаки раділа, що ми більше спілкуємося. Навіть запропонувала чоловіку забрати до нас бабусю назавжди. Він не заперечував.

Читайте також Вже ввечері зателефонувала моя мама і сказала, що все село знає, що ми свекруху зустріли гірше, ніж собаку.

Так ми жили пів року. За цей час Надія майже вилікувалася. Вже сама вставала і робили якусь просту роботу, хоча я просила її суто відпочивати.

Моя донька вступила до вишу. Ми економили, щоб платити за навчання. Надія це знала. Вона пенсію складала.

Поки вона хворіла, ніхто з її дітей не дзвонив мені. Моя мама навіть не згадувала про хворобу Надії. Юрій присилав гроші, але він так само не цікавився станом своєї мами. Біля Надії були тільки ми.

Не скажу, що ми чекали якоїсь матеріальної допомоги від старої жінки. Нам вистачить простого «дякую». Шкода, що сталось те, що сталось.

Надія склала свою пенсію за цей час. Сума не мала. 18000 гривень на дорозі не валяються. І відправила їх сину, щоб зібрав онуків до школи.

Коли дізналась про це, в мене мову відібрало. Як так можна було зробити? Наша сім’я доглядала за нею. Не завжди грошей Юрія вистачало на все необхідне, але ми ніколи про це не говорили ні Юрію, ні самій Надії. Вона знає, що ми на собі економимо. Нам треба і її на ноги підняти, і дитину на навчання відправити. В нас стоїть серйозніше питання.

Можна подумати, жінка не знала, як до неї ставляться її діти. Не правда. Знала. Її син не бідує, а ось в нас є фінансові проблеми. Чому вона не допомогла нам?