Перейти до вмісту

Як трирічний Лео надихнув своєю піснею “Ой, у лузі червона калина” всю Україну й миттєво став справжньою зіркою мережі

Маленький Лео став відомим на всю країну після того, як в мережі з’явилося відео, де він співає пісню, що стала одним із гімнів супротиву під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Лео заспівав пісню “Ой у лузі червона калина похилилася”. Він переспівав відомий гімн Січових стрільців та за лічені дні став не лише зіркою соцмереж, а й полонив душі мільйонів українців. Тоді українські зірки, влаштувавши відео-флешмоб. Наприкінці, разом із зірками співає той самий хлопчик. Родом хлопчик з Ірпіня, а зараз з своєю родиною мешкає на Харківщині.

Читайте також: Вручали повістки у парках та вулицях Франківська: чому та кому саме вручали повістки, – розповів Юрій Мухін

Батьки хлопчика розповіли, що Лео ця пісня дуже припала до душі. Він її швидко вивчив і став скрізь наспівувати.

«Цю пісню знають усі в Україні та за її межами. І наш Лео не став виключенням. Він вивчив дуже швидко ці слова і наспівував скрізь. Я просто знімав відео у свій сімейний архів», – каже батько хлопчика.

А потім виклав в соцмережі. Так пост зі словами «Bійна триває. Пісня ллється. Перемога близько» та співом маленького Лео розлетівся Україною.