Перейти до вмісту

Як уникнути сварок у подружньому житті?

 

Сімейне щастя – це вміння будувати відносини, в центрі яких любов, терпіння і бажання бути разом.

Сварки в сім’ї виникають через те, що люди зовсім не знають один одного.

Сім’ю створюють люди, в яких є усталені стереотипи про те, як будувати сімейні стосунки. Подальше їх сімейне щастя залежить від того, наскільки вони готові вчитися їх будувати разом, пізнавати свою половинку.

Виявляється, у кожного партнера є претензії, які накопичуються, і потім спричиняють сварки, скандали, розлучення.

Часто сварки виникають з таких дрібниць, що ми навіть і не памятаємо з чого все почалось. А все тому, що істинна причина конфліктів – виплеснути всі негативні емоції, які накопичились за певний час спільного життя, і якими партнери починають «кидатися» один в одного, щоб звільнитися від зайвого «вантажу» – образ, претензій і розчарування.

Читайте також: Речі, які треба говорити чоловіку, за для того щоб мати щасливу сім”ю.

Отож, тепер, коли ви знаєте, що існує цей список, намагайтеся якомога скоріше з’ясувати, які «пунктики» щодо вас вписав туди ваш партнер, і в спокійній обстановці намагайтеся потихеньку по одному їх «викорінювати». Пам”ятайте, що «набір претензій» може з часом змінюватися разом з нами, тому цю методику слід застосовувати впродовж усього свого життя.

Приймайте свою другу половинку, такою якою вона є, це з однієї сторони, а з іншої – кожен має змінюватися сам, в залежності від вимог іншого. А це означає розуміти і знати свого партнера.

Якщо у вашій сім’ї скандали відбуваються з однієї і тієї самої причини – все дуже просто: ви ще не зробили потрібних висновків. Це буде повторюватися до тих пір, поки ви не зрозумієте для чого вам це дано, і не виправите ситуацію.

Памятайте, що в сімейному житті дрібниць не буває. Намагайтеся «вловлювати» все, що дратує в вас вашого партнера, і тоді список зменшиться, або і зовсім зникне. Шлюб стає більш гармонійним, разом з тим, кожен із подружжя стає ціліснішим і мудрішим, а отже, стає кращим.