Перейти до вмісту

Як усунути специфічний запах у холодильнику?

Спецефічний запах у холодильнику. Як його усунути? Часто недостатньо буває викинути зіпсований продукт і прибрати усі продукти та ретельно промити холодильник. А, що ще можна зробити? Пропонуємо кілька дієвих лайфхаків:

Приберіть продукти і промийте холодильник

Вимкніть холодильник з розетки. Насамперед потрібно прибрати усі продукти, скласти заморожені овочі і м’ясо у пакет з льодом або сумку-холодильник. Потім зніміть металеві решітки та пластикові полиці і замочіть їх у ванній з теплою водою. Вичавіть на губку засіб для чищення з содою — відполіруйте ним стінки холодильника. Потім змийте засіб за допомогою води і витріть краплі води м’якою ганчіркою.

Наступний крок

Встановіть на місце полки і решітки, увімкніть холодильник. Насипте у тарілку упаковку соди, можна додати у неї кілька крапель ефірної олії лимона або апельсина. Залиште чашку у холодильнику на кілька годин.

Розподіліть їжу по місцях

Продукти у індивідуальній упаковці залиште на своїх місцях. Фрукти і овочі покладіть у ящики у нижній частині холодильника. Решту розподіліть по контейнерах і нанесіть наклейки з датами.

Читайте також: Позитивний настрій і робота, як знайти компроміс?

Залиште кілька скибочок лимона

Розріжте лимон на невеликі часточки і покладіть на тарілку, залиште її у холодильнику. Лимон буде вбирати неприємні запахи і надасть холодильнику приємний запах.

Перевірте температуру у холодильнику

Якщо всередині холодильник занадто теплий, він може стимулювати ріст мікробів і швидке псування їжі всередині. Найкраще, щоб температура була 4-5 градусів. У морозильній камері — 18-17 градусів з позначкою “мінус”.