Перейти до вмісту

Як в домашніх умовах позбутися волосся на обличчі

Депіляція обличчя воском

У тперішній час є велика кількість готових воскових смужок для депіляції зони над губою.

Також ви можете використовувати віск в касетах. Касети мають принцип кулькової ручки. Техніка досить проста. Нанесіть картриджем віск на зону над губою. Віск повинен наноситися строго по росту волосся. Зверху приклейте бандаж, тканинну смужку. Бандажі продаються в тих же магазинах, що і віск. Потім зірвіть бандаж різким рухом проти росту волосся, паралельно шкірі.

Крем для депіляції

Дуже важливо знати, що такі креми мають складний хімічний склад, тобто дуже токсичні. Тому, використовуючи їх, строго дотримуйтесь інструкції. Перед застосуванням засобу зробіть тест на алергію, нанесіть невелику кількість крему на згин ліктя, простежте за реакцією шкіри на крем.

Креми для депіляції діляться залежно від зони впливу. У жодному разі не наносьте на зону над губою крем для депіляції тіла. Використовуйте тільки крем для депіляції обличчя!

Читайте також: М’які і пухкі булочки з повидлом

Депіляція обличчя цукром

Принцип депіляції цукром в картриджі точно такий же, як і воском. Але є одна важлива відмінність! Цукор, на відміну від воску, потрібно наносити строго проти росту волосся. Знімати ж склад потрібно своєю чергою по росту волосся.

Якщо ви вирішили самостійно видалити волосся на обличчі в домашніх умовах за допомогою воску або цукру, вам необхідно знати, що знімати склад потрібно строго паралельно шкірі. Також під час зняття воску і цукру, обов’язково потрібно натягувати шкіру, в іншому разі можна поставити синяк або пошкодити верхній шар шкіри.