Перейти до вмісту

Як відносини з батьками впливають на наше життя. Звідки  беруться усі негаразди у дорослому віці

Несамостійність

Жінка, яка у всіх чоловіках шукає спонсора, і сама не може заробити або досягти успіху в якійсь справі, то це свідчить про те, що її батьки не давали їй проявляти самостійність в дитинстві.

Недовіра до чоловіків

Відчуття, що чоловікові не можна довіряти, це означає, що в дитинстві було постійне відчуття тривоги — батьки завжди сперечалися, сварилися. Ось тому ця проблема перетекла в доросле життя.

Схильність до токсичних відносин

Дівчина, яка з самого дитинства бачила, що її тато бив і кричав на маму, вона може подумати, що це нормальна поведінка, що всі чоловіки такі, і їх ніяк не переробити. Вона може почати будувати відносини з токсичними чоловіками, не підозрюючи про існування нормальних чоловіків.

Читайте також: Перші сигнали, які говорять про початок депресії

Низька самооцінка

Якщо у людей занижена самооцінка – це буває через те, що в дитинстві їм не давали потрібної підтримки і любові. Якщо батьки тільки критикують і не говорять ніяких компліментів своїй дочці, з неї абсолютно точно виросте дівчина з низькою самооцінкою.

Нарцисизм

Це говорить про те, що в дитинстві на них не кричали і не обмежували взагалі ні в чому. Їх хвалили просто так. Коли дівчинці в дитинстві дозволяється абсолютно все, з неї може вирости вкрай егоїстична натура.