Перейти до вмісту

Як впливає на наш організм вівсяна каша

Найбільша користь вживання вівсяної каші

Очисні властивості: завдяки величезній кількості амінокислот, які вона містить. Вівсянка стимулює вироблення лектину в печінці, допомагає організму очиститися від токсинів.

Вживання вівсянки сприяє процесу очищення стінок артерій. Волокна, які в ній містяться ніби “встановлюють бар’єр” для жирових відкладень, що можуть накопичуватися на них.

Накопичення жирових відкладень може викликати багато проблем із серцем, рівнем холестерину і більше суміжних проблем.

Вживання вівсяної каші допомагає контролювати рівень цукру в крові. Це дуже гарна новина для людей, які страждають на діабет. Таким людям, безумовно, потрібно додати кашу до свого раціону.

Адже це поліпшить перетравлення крохмалю, допоможе тримати рівень глюкози стабільним, особливо після прийому їжі.
вівсяна каша

Вівсяна каша покращує травлення. Якщо у вас є якісь проблеми з травленням, не важливо коли – після обіду чи після вечері – вживання вівсяної каші допомагає зменшити рівень кислот жовчного міхура. Це в свою чергу, сприяє проходженню їжі кишковим трактом і запобіганню закрепів.

Через те, що каша багата на гідрати уповільненого поглинання вуглецю, вони тримають відчуття ситості довше. Це робить вівсяну кашу гарною альтернативою для людей, які збираються сісти на дієту. При вживанні вівсяної каші бажання поїсти виникає не так часто.

Каша містить дуже цінні білки. Вісім незамінних амінокислот містяться у вівсяній каші, які, таким чином, перетворюються на джерело білків, що мають велику біологічну цінність. Ця якісна особливість вівсяної каші дозволяє формувати нові тканини у вашому організмі.

Читайте також:Правильний догляд за ніжками

Вівсянка антиканцерогенна. Є різні дослідження, які були проведені в Сполучених Штатах, що стосуються властивостей вівсяної каші як захисної сили проти раку. Це хвороба, яка все більше і більше поширюється в нашій та в багатьох інших країнах. Це пов’язано з фітохімічними елементами, що містяться в каші.

Таким чином, ми припускаємо, що вам слід зробити вживання вівсяної каші щоденним, щоб зменшити можливість захворіти на рак грудей або рак товстої кишки більше ніж на 10%.
вівсянка.

Вживання вівсяної каші допомагає:
Вівсяна каша сприяє роботі вашого серця: причина в тому, що вона містить велику кількість омега-3 та лінолевої кислот.

Вони також відомі під назвою “хороший жир”, допомагають знизити рівень шкідливого холестерину (ЛНЩ – ліпопротеїди низької щільності), а також допомагають роботі серця та мозку.

Каша допомагає вашій центральній нервовій системі: завдяки комплексу вітамінів групи В, які вівсяна каша містить, вона розвиває, підтримує і врівноважує роботу нервової системи.

Вона запобігає проблемам із щитовидною залозою: особливо гіпертиреоїдизму, тому що каша містить йод, мінерал, який сприяє правильному функціонуванню щитовидної залози.

Вживання вівсяної каші запобігає остеопорозу: через те що каша містить необхідний для доброго здоров’я кісток рівень кальцію та запобігає їх демінералізації.

Каша допоможе вам схуднути: з цієї причини ви повинні вживати її на порожній шлунок, тобто на сніданок, разом із знежиреним або соєвим молоком, апельсиновим соком, чи горіхами.

Вівсяна каша – один з найкращих джерел енергії. Тому ми рекомендуємо вживати її вранці або ж до полудня, особливо для людей, які працюють багато годин не повертаючись додому або повинні готуватись до іспиту.

Каша – дуже потужний союзник косметичних процедур. Можна користуватись корисними властивостями вівсянки, не просто вживаючи її як їжу, а також правильно використовувати її місцево (зовнішньо) із зволожувальним кремом.

Це допоможе перетворити її в надзвичайно корисний ексфоліант (засіб для видалення ороговілих часток шкіри) для лиця. Така процедура набагато економніша, ніж використання будь-якого іншого засобу для збереження вашої краси.