Перейти до вмісту

Як висадити розсаду баклажанів у теплиці, щоб отримати гарний урожай

Як виростити баклажани в теплиці

– розсаду баклажанів відправляють в теплицю, коли вона досягла 20-25 см у висоту і на кущику є від 5 до 7 справжніх листків. Зазвичай, сорти раннього дозрівання висаджують через 30-40 днів від моменту появи сходів, пізні — через 60. При цьому допустима температура ґрунту — не менше +15C.

– перед посадкою очистіть грунт від бур’янів. Грядки потрібно неодноразово пролити чистою водою, ретельно — на глибину до 15 см — розпушити і за 10 днів до висадки додати в них компост.

– висаджувати кущі необхідно на відстані 70 см між рядами і в 40 см один від одного. Сорти, з яких виходять рослини середніх розмірів, можна розташувати паралельно, великих — краще в шаховому порядку.

Читайте також: Вершкові кабачкові спагетті з курячою грудкою

– у лунки глибиною від 19 сантиметрів під час посадки потрібно насипати суміш з перегною, землі і суперфосфату і лушпиння цибулі. Потім в кожну підлити розчину з 2 л води і 2 кристалів марганцю. Як тільки волога вбралася висаджуйте кущики. Не сильно, на 1-2 см від шийки, — поглибивши, їх слід посадити і, засипавши сухим ґрунтом, трохи притиснути руками і полити.

– через 15-20 днів після висадки рослин в теплицю їм потрібні добрива. Для підгодівлі годиться аміачна селітра, сечовина, сульфат калію і фосфоритне борошно.

– під баклажанами грунт слід рихлити після кожного поливу — для попередження утворення кірки, що полегшує доступ кисню до коріння.