Перейти до вмісту

Як я перевіряла почуття свого чоловіка

Перегортаючи сторінки жіночого журналу, я натрапила на цікаву статтю про те, як перевірити любов свого чоловіка. Мені захотілося провести цей дослід. Так от, журналістка писала, що для перевірки почуттів необхідно відправити свого чоловіка в магазин за содою. Це потрібно робити якомога більше разів та при цьому постійно вказувати на те, що він купив не ту соду. Коли я почала готувати торт, то згадала про цю статтю. Якраз з роботи повернувся мій чоловік.

Звісно я попросила сходити його за содою. Мій чоловік слухняно пішов за нею в магазин. Коли він повернувся, я оглянула соду і відправила його повторно в супермаркет, так як він купив «не ту упаковку».

Читайте також: Як моя сестра в одруженого італійця закохалася

Після цього я ще декілька разів відправляла його за содою, знаходячи різні приводи вказати на те, що він придбав непідходящий для готування товар. Я знаходила грудочки, мені не подобалась дата виробництва, то колір не той, то недостатньо дрібна, то занадто білосніжна, то з неприємним запахом.

Але мій чоловік слухняно і спокійно виконував прохання сходити в магазин. Мене це здивувало. Тоді я вирішила ввечері розпитати свого чоловіка, чому він так себе поводив.

Відповідь мене розсмішила і здивувала.

Він сказав:

– Ти думаєш ти одна читаєш свої журнали ?! Я бачив твій тест з содою.

Мені було цікаво, коли ти припиниш і у тебе закінчаться приводи відправляти мене до магазину.