Перейти до вмісту

Як я влипла в це все, сама не знаю. Вийшло випадково. Швидкоплинний роман з іноземцем.

Катя сиділа навпроти мене і голосно плакала.

Щасливий шлюб, двоє дітей, молодшому 2 роки. Чоловік дуже любить дітей. Молодший син не від чоловіка. Чоловік про це не знає.

Читайте також Я навіть уявити собі такого не могла, коли виходила заміж за кохану людину, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини.

– Як я влипла в це все, сама не знаю. Вийшло випадково. Швидкоплинний роман з іноземцем. Давид мене всюди переслідував, я і піддалася. Але відразу всі крапки над i поставила, що чоловіка люблю і не розлучуся ні за яких умов.

З Давидом ми крадькома зустрічалися кілька місяців і тут з’ясувалося, що я чекаю дитину. Думала, що від чоловіка. Відносини на стороні відразу розірвала, привід якийсь знайшла.

Хотіла приховати від Давида… але не вдалося. Він працює недалеко від будинку, де ми живемо і мимоволі наші шляхи кілька разів перетнулися. Я з животом вже була…

Коли дитина появилась, я майже відразу зрозуміла, що це син Давида. Чоловік поки не запідозрив нічого. Він навіть якісь свої риси в дитині знаходить, я тільки підігрую.

А потім так вийшло, що Давид побачив мене з дитиною на вулиці. Звичайно йому все відразу стало ясно. Яку сцену він закотив, словами не передати! Слава Богу, чоловіка поряд не було.

Мені довелося знову погодитися на таємні зустрічі з ним, аби він прийшов до тями і заспокоївся. Пояснила у скільки йому обійдеться утримання дружини з дітьми у місті, він начебто вщух.

Загалом, тільки я зітхнула спокійно, як новина – у нього якісь проблеми з документами, загрожує депортація. Щоб уникнути видворення, він хоче заявити, що у нього тут є дитина.

Надіюсь він не зможе довести батьківство

Я чоловіка люблю і не хочу, щоб вся ця історія сплила. Він мене не пробачить…