Перейти до вмісту

Як за одягом впізнати щасливу жінку

Відсутність пафосу

У пошуках щастя жінка намагається викликати до себе інтерес, і часто через викликаючі, екстравагантні образи і деталі. Щаслива леді стримана у вираженні свого смаку. Щаслива людина не вимагає зайвого підтвердження своєї неповторності. Це пояснює стриманість і елегантний мінімалізм в одязі і деталях.

Охайність і доглянутість

Щаслива людина на годинник не дивиться, так як їй немає куди поспішати. У гармонійної і врівноваженої жінки немає причин метушитися, вона не прагне комусь щось довести. Тому у неї завжди є час і бажання привести свою зовнішність в гармонію з прекрасним душевним станом: укласти волосся, попрасувати блузку, почистити взуття. Акуратність в кожній деталі – це відображення душевної гармонії щасливої жінки.

Сукні, спідниці У щоденній метушні, ми часто ігноруємо свою жіночу суть на користь зручності і практичності. У нас є тисяча причин не надягати «незручні» сукні та спідниці. Погода, не той випадок, активний спосіб життя. Щаслива жінка перебуває в гармонії зі своїм жіночим стержнем. А що, як не ці фаворити жіночого стилю допоможуть висловити жіночність. Спідниці та сукні допомагають жінці залишатися жінкою при будь-яких обставинах.

Читайте також: Які жінки здатні звести чоловіків з розуму

Ніякої вульгарності

Глибокі декольте і надмірне міні в образах показують, що жінка в активному пошуку, має купу комплексів або просто має поганий смак. В будь-якому випадку жодна з цих речей не робить її щасливою. Гармонійна, самодостатня жінка приваблива сама по собі, без секретної артилерії спокусливої серцеїдки.

Сміливі акценти

Щаслива жінка ні в якому разі не загубиться в сірій масі. Її образам не чужі розкішні деталі, прикраси та аксесуари. Мудра жінка завжди відчуває межу між виразністю і несмаком.

Головний секрет стилю щасливої жінки полягає в душевній гармонії і іскорці очей.