Як знайти спільну мову з перукарем і зробити зачіску мрії?

Знайти спільну мову з перукарем і отримати саме ту зачіску, яку хочеться, можливо. Ділимося 5 порадами, як поводитися з перукарем, щоб піти з салону з укладанням мрії.

Не судіть по фото

Навіть якщо жінка приносить майстру фото — приклад з Інтернету, потрібно розуміти, що результату один в один не буде. Чому так відбувається? Просто тому, що у всіх різна структура волосся, форма обличчя. І хто взагалі знає, скільки стайлінгових засобів на голові у моделі, фото якої ви принесли з собою?

Щоб точно потрапити в яблучко, збережіть кілька вподобаних фото. Намагайтеся вибирати моделей, чий типаж зовнішності схожий на ваш. А потім разом з майстром зупиніть вибір на якомусь одному варіанті.

Чітко обговоріть ваші бажання

Коли жінка приходить в перукарню просто зістригти кінчики, але не уточнює, що їй потрібно прибрати не більше 2-3 сантиметрів, майстер прибирає все зайве. Зайве — це мляві, посічені, сухі і ламкі кінці, яких у когось може бути і 10, і навіть 15 сантиметрів. Якщо ви хочете, щоб чубчик був без філірування, а довжину прибрали максимум на пару сантиметрів, говоріть про це заздалегідь.

Працюйте разом з майстром

Дивитися в  телефон, сидячи в кріслі перукаря, — не найкраща затія. По-перше, так ваша голова знаходиться в неправильному положенні, і майстру складніше працювати. По-друге, піднявши цю саму голову в кінці процедури, можна неприємно здивуватися. Адже результат буде зовсім не таким, як ви очікували. Щоб цього уникнути, сидіть рівно, слухайте, що говорить вам профі і корегуйте його дії.

Просіть пояснювати

Якщо фахівець сипле незрозумілими для вас термінами, не соромтеся уточнювати, що ж вони означають. А то майстер запропонує вам пойнтинг або філірування, а ви мовчки кивнете головою, хоча хотіли рівний густий зріз.

На замітку: філірування — це проріджування кінчиків волосся спеціальними ножицями. А пойнтинг — це різновид філірування, коли пасма зрізаються не прямо, а під кутом.

Не будьте негативні.

Ввічливість, почуття такту і дружність — головні козирі клієнта, якого завжди радий бачити в своєму кріслі майстер. З приємною жінкою перукарю буде комфортно і легко працювати. Він зможе у неї щось запитати, уточнити, а також пояснити і розповісти щось про волосся, якщо виникне така необхідність.

Читайте  також: Про проект ковід-сертифікатів.

Та й майстрам приємно бачити їх задоволені обличчя після процедури і чути щиру подяку. Звичайно, ви не зобов’язані бути ідеальним клієнтом. Адже все-таки за зачіску ви платите гроші. І майстер в будь-якому випадку повинен зробити її добре. Однак погодьтеся, що коли контакт з перукарем налагоджений, робота точно йде швидше і легше. Тому приймайте участь у створенні свого нового іміджу, допомагайте майстру, і ви точно підете з салону з тією зачіскою, про яку мріяли.