Перейти до вмісту

Як знаки зодіаку поводяться з людьми, яких вони терпіти не можуть

Як спілкуються знаки зодіаку стихії вогню

Статтю найкраще почати саме з представників вогняних знаків. Просто вони звикли завжди і в усьому бути першими. В цьому задоволенні їм відмовляти явно не варто. Сюди включають:

Овни
Ці люди намагаються в принципі уникати особистостей, які їм неприємні. Однак від суспільства вони не відмовляються, просто зводять спілкування до мінімуму і ніколи не провокують конфлікт.

Леви
З людьми, яких леви ненавидять, вони поводяться по-різному. Наприклад, вони можуть просто викреслити людину з життя і не спілкуватися з нею в принципі. Іноді починають розмінюватися на дріб’язкові злісні вчинки.

Стрільці
Чекати великої шкоди від стрільців не варто. Єдине, чим вони можуть вколоти опонента – гумор. Ось тільки в сарказмі їм немає рівних.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії землі
Земні знаки зодіаку – найпалкіші матеріалісти всього гороскопу. Достаток для них є визначальним. У цю категорію потрапили:

Читайте також:Як за одягом впізнати щасливу жінку

Тельці
Прагнуть до простого ігнорування своїх ворогів. При цьому розлютити Тельця і ​​вивести його зі стану душевного комфорту буває дуже складно.

Діви
Діви цінують свою думку про себе і жорстко присікають всі спроби критики з боку. При цьому бувають вкрай образливими. На помсту не здатні, але ось людину, яка їх дратує, просто викреслюють з життя.

Козероги
Перевага козерогів в цьому випадку полягає в тому, що вони відразу висловлюють всі претензії до кривдника. Підсумковий вибір залишається тільки за ним: виправитися і вибачитися або втратити прихильність цього знака зодіаку.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії води
Найбільш чуттєві представники зодіакальної сім’ї. Здатні читати іншу людину як відкриту книгу. Тут варто розповісти про:

Раки
Сильно переживають всі емоційні потрясіння. Здатні легко і швидко сховатися у власному панцирі і перестати спілкуватися з неприємною людиною повністю. Однак проблема раків в тому, що вони дають занадто багато «останніх шансів» кожному.

Скорпіони
Дуже складні люди. Справа в тому, що скорпіон може легко сплести справжню павутину інтриг навколо людини, яка його дратує. У підсумку це може повністю зруйнувати життя кривдника.

Риби
Звикли жити в своєму власному світі. Проста критика з боку може призвести до повної замкнутості риб. При цьому вони продовжать спілкуватися з людиною, яка їх дратує, просто для того, щоб завоювати її прихильність.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії повітря

Терези
Справжні цінителі гармонії. Конфлікти не люблять в принципі, тому постараються знайти якесь компромісне рішення. За спілкування з людиною чіплятимуться до останнього.

Водолії
Просто викреслять неприємну їм людину з життя і все. Витрачати час на з’ясування стосунків водолії не будуть. Просто вони цінують своє життя значно дорожче, ніж думку з боку.

Близнюки
Тут все досить очевидно. Справа в тому, що близнюки можуть прикидатися, що людина їм в принципі цікава, ось тільки роблять вони це виключно з власної користі.