Перейти до вмісту

Яке значення для нареченої має весільне плаття?

Зараз у наш час, наречені не бояться порушити традиції вони сміливо надягають сукні різних кольорів. Як правильно підібрати вбрання нареченій і що символізує колір сукні.

Біле плаття

Найпопулярніший колір є білий, він символізує чистоту і невинність нареченої. Сукня білого кольору підходить практично до будь-якого типу зовнішності. Оригінальності білому поряд додадуть кольорові елементи: вишивка, стрічки, кольорове мереживо.

Колір шампанського

Сукні кольору шампанського також підходять всім нареченим. Стильно виглядають сукні, декоровані вишивкою золотими нитками. Золото з давніх часів вважається символом достатку, тому такий наряд обіцяє, що у шлюбі не буде фінансових труднощів.

Читайте також: Чому чоловік обожнює жінку за такі речі?

Айворі

Сукні відтінку айворі вишукано виглядають на всіх дівчатах. Власницям світлої шкіри слід звернути на нього пильну увагу. Згідно з прикметами, наряд такого кольору принесе молодій родині щастя та благополуччя, між подружжям ніколи не виникне розбіжностей.

Блакитний

Блакитні сукні найбільш виграшно виглядають на наречених з оливковою, трохи засмаглою шкірою. Блакитний — колір щирості і чесності, що символізує душевні відносини між подружжям, відсутність брехні і обману.

Рожевий

Сукня рожевого тону додає ніжності і романтичності образу нареченої. Цього кольору потрібно уникати світлошкірим нареченим, щоб не «злитися» з нарядом. Рожевий символізує ніжну чуттєву любов і пророкує довгі гармонійні відносини закоханій парі.

Червоний

Такий колір вимагає яскравої і помітної зовнішності, він ідеальний для смуглянок і брюнеток. У слов’ян червоний колір має особливе значення, це символ захисту молодої родини та майбутніх дітей. А ще, вбрання червоного кольору підійде для святкування другого дня весілля.

Чорний

Мода на цей колір з’явилася порівняно недавно, близько п’яти років тому. Ставлення до нього неоднозначне, адже чорний традиційно вважається кольором “вдови”. Однак Сара Джессіка Паркер вибрала для свого весілля саме чорне плаття, і вдовою вона не стала, хоча з моменту одруження пройшло вже 20 років. Чорний колір підходить темноволосим нареченим зі світлою або злегка засмаглою шкірою.