Перейти до вмісту

Які 4 вчинки принижують дівчину в очах чоловіка

Дівчина, коли хоче сподобатися чоловікові, стає активною, починає прикладати багато зусиль. Вона фліртуватиме з об’єктом пристрасті, привертатиме до себе увагу різними способами, стежитиме за своєю зовнішністю.

Чоловік, здавалося б, має моментально “клюнути” на це, відповісти панночці взаємністю. У багатьох випадках саме так і відбувається.

Але часом буває так, що жінка перегинає, починає принижувати себе в очах чоловіка, чим відштовхує його від себе. Сама вона може не помічати цього, але те, що саме так і відбувається, вказують деякі її дії.

Вона доводить усім свою перевагу

І робить це дівчина за допомогою потурання кавалеру. Вона виконуватиме всі забаганки хлопця, намагатиметься у всьому йому догодити.

Так вона намагається заслужити любов, показати, що вона гідна її.

Вона просить більше часу проводити разом

Активність жінки може перетворитися на настирливість. У такому разі вона тиснутиме на партнера, нав’язуватиме йому спільне проведення часу.

 

 

Читайте також: Чому спокійні чоловіки дратують: 3 причини

 

 

Останнє у стосунках має бути присутнє, але водночас свобода у партнерів має бути. Жінка не дозволятиме молодій людині щось робити на самоті, намагатиметься будь-яке заняття зробити спільним.

Вона просить ласки

У чоловіка є особистий простір, він не бажає, щоб на нього хтось зазіхав. Дівчина може вимагати уваги, ласки, ніжності.

Вона підходитиме до хлопця тоді, коли він чимось зайнятий, відволікатиме його ніжностями, дотиками, проситиме того ж у відповідь. У неї буде присутня впевненість, що вона все робить на благо, що так і треба поводитися.

Вона біжить за першим покликом до чоловіка

Чоловік може зникнути на тиждень, може не давати себе знати, а потім з’явиться, вдасть, що нічого не було. Дівчина принизиться, якщо відразу ж піде до нього, не з’ясовуватиме, що сталося.

В очах парубка вона буде легкою здобиччю, з якою можна поводитися так, як захочеться.

Всі ці варіанти поведінки вважатимуться прийнятними. Так жінка показує чоловікові, що вона на все згодна, що зважати на неї не потрібно. З часом він просто розслабиться, витиратиме об дівчину ноги.