Перейти до вмісту

Які подарунки дарувати коханому, а які не варто?

Що ніколи не можна дарувати чоловікові?

Шкарпетки. Багато жінок вважають такий подарунок практичним і таким чином виражають турботу і увагу до партнера, але це не так. Такий подарунок обіцяє сімейні сварки, конфлікти і розчарування.

Білизна. Багато жінок дарують своїм чоловікам білизну, спираючись на те, що вони виберуть більш якісне. На перший, погляд, це мило, але народна прикмета свідчить, що чоловік, який від коханої отримує в подарунок нижню білизну, може почати зраджувати.

Алкоголь. Не знаючи, що подарувати коханому, на допомогу приходить пляшка алкогольного напою. Звичка дарувати чоловікові алкоголь, за прикметами, може спровокувати у нього алкоголізм.

Читайте також: Таємні значення сувенірів

Краватка. У народі говорять, що подарована краватка прив’яже до вас чоловіка і зробить занадто залежним, а це не принесе радості ні чоловікові, ні вам, тому утримайтеся від такого презенту.

Годинники. Багато жінок не звертають уваги на прикмети і дарують своїм коханим дорогий годинник, тим самим сильно ризикують. Адже подарований годинник може принести масу неприємностей новому власнику і зіпсувати навіть найміцніші стосунки.

Що можна подарувати чоловікові?

Сорочка. Такий подарунок несе масу позитивної енергії, привертає щастя і удачу, особливо, якщо обрана вона з турботою і любов’ю.

Портмоне/гаманець. Цей подарунок буде сприяти матеріальному благополуччю і притягувати фінансову удачу, тільки перед тим, як дарувати, не забудьте покласти туди купюру або кілька монет, як талісман, щоб в ньому завжди “водилися” гроші.

Золотий ланцюжок. Ланцюжок,  подарований дружиною, має властивість зміцнити шлюб, згладити всі конфлікти і розбіжності. Якщо ви хочете, щоб чоловік частіше до вас прислухався, виберіть для нього цей подарунок.