Минуле – не майбутнє
Ви повинні зрозуміти, що одного разу зірвані плани не означають повторення цього в майбутньому. Вираз «не можна двічі увійти в одну річку» дуже чітко відображає цей факт. Абсолютно однакових ситуацій не існує. Не варто заздалегідь вішати ярлики на своє життя.
Максимальна системність
Якщо ви поставили собі мету, тоді впевнено ідіть до неї. Якщо ви вирішили щодня займатися іноземною мовою по 30 хвилин, то значить ви робите те, що запланували собіщоб здати IELTS-тест на «відмінно», але протягом місяця слідував запланованому лише перші дні, то мимоволі виникає питання. Провал тесту – це «закон підлості» або брак системності? І чи можна вважати план «провальним», якщо ти навіть йому не дотримувався?
Не вистачає сили волі? Тоді знайди контролера, який буде давати тобі ментальний запотиличник в моменти слабкості.
Читайте також: Для мене чоловіки усього лиш трофеї. Знаєте, мене зовсім не хвилює, що про мене думають якісь інші жінки в нашому місті
3. Використовуй «Руйнівників Хаосу»
Якщо ти чітко усвідомив важливість планування для досягнення конкретних результатів, то необхідно використовувати правильні інструменти тайм-менеджменту. Адже вони – це 50% доведення плану до кінцевої мети. Продумані інструменти тайм-менеджменту зітруть Хаос з твого життя.
Наприклад, якщо ти хочеш досягти конкретної мети за певний час, то простий датований щоденник для цього не підходить. Потрібно використовувати інструмент, який прив’язаний до мети, а не до часу.
Яскравим прикладом такого інструменту є Щоденник-планувальник на 49 днів «Створи Успіх!» Іцхака Пінтосевича, головне завдання якого – допомогти людині досягти 2-х конкретних цілей за 49 днів. Суть даного інструменту тайм-менеджменту полягає не в тому, щоб прописувати щоденні справи, а в тому, щоб прописати кроки, що ведуть до поставленої мети. Це дозволяє сконцентруватися на поставленому завданні.
І найголовніше. Не бійтеся планувати! Адже майбутнє повинно бути закладене в сьогоденні.