Перейти до вмісту

Які ситуації у стосунках гірші за роман на стороні

Зрада – спосіб, який, напевно, допоможе зіпсувати стосунки в парі. Роман на стороні, який завів один із партнерів, зруйнує довіру, яка є основою будь-яких стосунків.

Здавалося б, що гіршого за невірність та зраду немає нічого. Але це лише на перший погляд.

Бувають речі, які здатні зруйнувати стосунки ще швидше, ніж зрада. Таких можна навести кілька.

Спільне проживання через зручність

Якщо ніщо не заважає спокійному життю кожного партнера, це добре. Але зручність часом стає небезпечною.

Це актуально, коли в парі немає почуттів, а чоловік та жінка все одно продовжують жити разом, щоб отримати бажане. Вони відчувають, що мають бути разом, оскільки вони мають якісь цілі, наприклад, їм треба виростити дитину, виплатити кредит.

Перебування поруч із часом буде дратувати, що призведе до виникнення сварок, конфліктів.

Маніпуляції близькою людиною

Один партнер може використати іншого у своїх цілях.

Робити це він буде свідомо, наприклад, такий партнер змушуватиме коханого відчувати себе нікчемністю, намагатиметься знизити його самооцінку постійною критикою, щоб відчути власну перевагу. Погано те, що подібне ставлення може негативно позначитися на людині, яка зазнає маніпуляцій.

У нього навіть у таких відносинах через це можуть виникати проблеми.

Умисне уникання прив’язаності

Людина може ховати свої почуття, може не показувати обранцю свою прихильність, ніж стати вразливим. Від цього страждатиме партнер, оскільки сумніватиметься у тому, чи є взагалі в парі кохання, чи варто продовжувати ці стосунки.

Йому здаватиметься, що роман було розпочато дарма, що на нього не варто витрачати час. Все це не найкраще позначиться на психологічному стані партнера.

 

 

Читайте також: Які чоловічі помилки призводять до розлучення

 

 

Поблажливий тон

Людина може почати не лише зневажливо ставитись до коханого, але й говорити з ним поблажливим тоном. Так він показує партнеру, що вважає себе вищим, розумнішим, кращим, ніж він.

У відносинах, де немає рівності, щасливим не буде ніхто. Такий союз буде токсичним, нездоровим.

Нещирість

Не можна збудувати стосунки на обмані. На самому початку їх здається, що з допомогою невеликої брехні можна справити враження на партнера, змусити його закохатися.

Але проблема в тому, що з часом брехню доведеться обходити, потрібно буде вигадувати нові і нові способи для цього. Розслабленими партнери при цьому не будуть, їм доведеться постійно вивертатися.

Все це, природно, напружуватиме, не дозволить створити щасливий союз.

Перелічені ситуації здаються незначними, дріб’язковими. Але насправді вони можуть у певний момент поставити під загрозу існування пари.

Щоб цього не сталося, необхідно уникати не лише романів на стороні, а й створення наведених ситуацій. Це дозволить партнерам зберегти довіру у стосунках, постійно відчувати себе єдиним цілим.