Перейти до вмісту

Якось мої батьки мало не розбили мою сім’ю.

Тепер я розумію, що робив правильно, коли хотів самостійного життя. Ми з Катею одружились ще будучи студентами. В моїх батьків була більша квартира, ніж в Катіних. Обидві сім’ї кликали до себе, але я наполягав, тому ми почали жити в нас. Я вважав, що наречена — це вже дружина. Ми жили з моїми батьками і швидко про це пошкодували.

Мама постійно була невдоволена Катею: не такий борщ, не так прасує, забагато води витрачає і світла. Це не закінчувалось. Мама часто казала їй, що вона зовсім не хазяйновита, а Катя все терпіла і мовчала. Я часто захищав її й казав мамі, що вона моя господиня і мене її вміння влаштовують, вони не мають перейматись її навичками господарювання. Я хотів, щоб тато поговорив із матір’ю, але він лише сказав, що мама — господиня і ми маємо її слухати. Катя все плакала, я заспокоював і просив ще трохи зачекати.

Але терпіння має межі, тому вона запропонувала переїхати до її батьків. Я її чудово розумів і роздумував над цим. Мої батьки були категоричні: якщо я з’їжджаю від них, то більше не матиму батьків. Мовляв, мені потрібна інша дружина, більш хазяйновита та така, що поважає їх. Це допомогло мені прийняти рішення — їхати треба негайно. Тільки ми вирішили жити окремо і від її батьків, щоб уникнути повторення цих проблемних ситуацій.

Читайте також:Її наздогнав бумеранг за те, що вона кинула чоловіка у такий важкий для нього час.

На деякий час я залишив інститут і знайшов роботу, щоб оплачувати нам квартиру. Я перевівся на заочну форму навчання і поєднував з роботою, набирався досвіду. Згодом я працював уже на декількох роботах — той рік був направду важким. Але пізніше Катя закінчила навчання й також пішла працювати. Йшов час, наш заробіток збільшувався, ми купили уже свою квартиру і думаємо про діток. Батьки ні разу не телефонували мені, але, гадаю, що їхні серця розтануть, коли вони побачать онуків. А Катя постійно нагадує, що я її захист, бо був завжди поруч, незважаючи ні на що.

У нас гармонійна та сильна сім’я, ми завжди на одному боці і навіть проти всього світу. Ми підтримуємо один одного, надихаємо і любимо. Я знаю, що вона вчинила б так само, підтримуючи мене в будь-якому випадку. Зараз ми живемо самостійно й без зобов’язань перед кимось. Ми створили своє життя самі й нам в нашому гніздечку дуже комфортно.