Перейти до вмісту

Якою харизмою наділений ваш знак Зодіаку

Риби — Гуманність

Характер Риб загадковий, жіночний. У них чудова пам’ять, тонка інтуїція, здатність передчувати події.

Це проявляється навіть у дитячому віці, і до їхніх порад варто прислухатися, тому що якщо Риби говорять, що щось трапиться, то так воно зазвичай і відбувається. Можуть вони передчувати навіть те, про що ще, можливо, ніхто і не подумав. Причому їх інтуїція може суперечити логіці, проте на це не варто звертати увагу. Часто Риби просто вражають своїм ясновидінням, хоча можуть про цю свою рису і не здогадуватися.

Інтуїція дозволяє Рибам добре розуміти людей, навіть їх таємне і ретельно приховуване від інших. Риби проникають в найглибші куточки людської душі.

Розуміння людей, чутливість, великодушність дають Рибам прекрасну рису — вміння співчувати, співпереживати. Вони завжди приходять на допомогу в потрібний момент, коли вона людям просто необхідна, вони здатні на самопожертву, терпляче виходжування. Їх філософія — жалість, любов до ближнього, гуманність. Для них це не абстрактні поняття, вони дійсно турбуються про долю навколишніх, їх співчуття, і люди тягнуться до них, йдуть зі своїми печалями і бідами. Риби здатні годинами вислуховувати скарги інших, бути з ними щирими, справедливими.

Особливо багато себе віддають Риби близьким і родичам. Про них вони дбають, абсолютно не піклуючись про себе, без такого співчутливого ставлення до інших Риби не можуть жити, вони не вміють чинити інакше, вони немов запрограмовані на допомогу.

Читайте також Лише по 10 літрів в один бак

Риби, яких потребують їх друзі, знайомі, рідні, і самі відчувають гостру необхідність в суспільстві людей. Вони не виносять самотності, а без людей у ​​них немає стимулу для діяльності. Вони відчувають себе добре і навіть щасливо, коли навколо них — друзі, їм потрібні оточення, жвава бесіда, сміх, музика, в своєму роді — повсякчасне свято.

Вони дотепні, веселі, «душа компанії», хоча часто можуть бути і в болісному неспокої, відчувати незрозумілу тугу. Досить часто Риби перебувають в сумному настрої. Вони і самі сильно потребують дружніх почуттів, сердечності інших.

Душевна тонкість Риб невіддільна від їх вразливості. Досить часто у них буває глибока депресія, виглядають вони слабкими і безпорадними. Вони шукають опору в людині, яка сильніша від них. Їм просто необхідно плече, до якого можна було б притулитися і на якому можна було б виплакатися.

Харизма Левів — Мудрість

Леви — люди надзвичайної життєвої сили і бажання жити. Вони товариські, життєрадісні, веселі, завжди в центрі уваги і поширюють свою владу на навколишніх щедро й охоче.

Знак Лева називають царственим. У людей цього знака Зодіаку відповідний спосіб життя, манери поведінки і спілкування, замашки, бажання правити і невичерпна, величезна доброта душі.

Їм не треба стверджувати себе серед інших. Вони з гідністю і перевагою йдуть по життю. У всьому, що б не робила людина цього знаку, що б не говорила, відчувається котяча м’якість у поєднанні з прихованою внутрішньою силою «царя звірів», з олімпійською величчю. Йому чужі боязкість і невпевненість в собі, він заповзятливий, не впадає у відчай, не шукає усамітнення, ніколи не відчуває себе нижче або гірше інших, не буває убогим і знедоленим.

Навколишніх він притягує до себе, це йому необхідно для постійного відчуття, що він серед них — головний. І до нього люди тягнуться, тому що це справжнісінький покровитель, щедрий і великодушний. Де б не опинився Лев, через короткий час він — в оточенні інших, вже визнають його своїм ватажком, які поважають його авторитет. На його теплоту і дружелюбність люди злітаються, як метелики до джерела світла.

Леви мудрі і обожнюють давати поради, допомагати іншим, брати на себе чиїсь турботи, надавати фінансову підтримку, взагалі люблять благодійну діяльність.

Якщо хто-небудь не прийме порад Лева до уваги, нешанобливо до нього поставиться, буде заперечувати його благородство, вважатиме його занадто впевненим у своїй величі, дорікне в надмірній почутті зверхності над іншими, це Леву не сподобається, він може бути глибоко зачеплений і поранений і навіть прийти в лють: люди цього знака при всій своїй силі дуже вразливі.

Вразливий буде Лев і в тому випадку, якщо йому не довірять такої роботи, на яку він здатний, якщо засумніваються в його силі і витривалості, якщо запропонують йому допомогу. Болісно Лев реагує на критику на свою адресу, на висміювання, на обмеження його гордості і почуття власної гідності. Страждає і від браку уваги до нього.

Харизма Дів — Привабливість

Народжені під знаком Діви розсудливі, розважливі, економні, правдиві, пунктуальні, з логічним і практичним розумом.

Діви люблять все доводити до досконалості й завершеності, прагнуть навести порядок у всьому, що їх оточує, так як перед хаосом вони абсолютно безпорадні. Від Дів не йде ніякої безладу — ні вдома, ні на роботі. І у них самих завжди в порядку справи, речі і думки.

Це великі трудівники, вічно зайняті і поглинені роботою. Вони спритні, руки у них, що називається, «на місці», вони все вміють робити самі. Прагнучи до досконалості, вони трудяться день і ніч, не знаючи відпочинку. Бути без діла вони просто не в змозі, у них завжди багато турбот. Причому буває, що ці турботи досить дрібні: Діва, як кріт з байки І. А. Крилова, «великий звір на малі справи». Але ці «малі справи» займають весь вільний час добросовісної, акуратної і одержимої все виконати найкращим чином Діви.

Діви дуже дисципліновані люди, постійна заклопотаність видно на їх обличчі, і думка про те, що не всі справи виконані, не всі ще доведено до блиску, приводить їх в постійне занепокоєння. Ламаючи голову над тим, як все впорядкувати, Діви можуть довести себе до відчаю, і любов до порядку може перерости в манію.

Дівам властиво постійно аналізувати і контролювати себе, при цьому вони втрачають багато дорогоцінного часу, нерідко втрачаючи відмінні шанси.

Як в діях, так і в думках Діви точні, ретельні, коректні. Того ж вимагають і від інших. Їм чужа нестриманість почуттів, вони не терплять ліні, брехні, вульгарності, необов’язковості, неекономності.

Діви люблять сперечатися, брати участь в диспутах, вони дуже спостережливі і критичні, їх критика гостра і б’є по самолюбству інших. Роздратовані чиєїсь дурістю, або безвідповідальністю, або лінню, або легковажністю, Діви можуть стати прискіпливими, дріб’язковими, сварливими і цинічними, зарозумілими. А якщо вони не можуть відкрито висловити свою критику, то просто страждають від цього, настільки огидні їх натурі ці людські пороки. Людей відлякує їх гострий язик і егоїзм, їх нерозуміння жартів і гумору.

Постійно наводячи критику на всіх і вся, Діви проте своїх недоліків не бачать, а вже якщо Діву хтось дорікне в прискіпливості, дріб’язковості, педантизмі, то Діва це просто не зрозуміє, неодмінно подивившись і заодно прочитавши чергову мораль. Критикувати людей цього знака Зодіаку треба обережно: вони злопам’ятні і навіть можуть мстити.

Самі Діви слідують своїм принципам, виконують те, що вимагають від інших: у них упорядковане, розплановане життя. А ось несподіванок Діви не люблять. Раптові зміни позбавляють їх грунту під ногами, вибивають з колії, бентежать і навіть загальмовують.

Але все ж Діви — це дуже милі, тонкі натури. В рисах обличчя їх — витонченість, спокій, чистота; вони чарівні і привабливі. Одягнені завжди ретельно, причесані акуратно: вони стурбовані своєю зовнішністю не менш, ніж усім іншим.

Манери і вчинки їх скромні і позбавлені екстравагантності, Діви дуже лагідні й сумирні в спілкуванні, ніколи не будуть спеціально вести себе так, щоб привернути увагу оточуючих, не вестимуть себе і зухвало. Та й злачних місць Діви в силу своєї огиди і високої моралі відвідувати не стануть. Взагалі вони не люблять галасливого товариства і уникають перебувати в натовпі.

Діви охороняють свою незалежність, не виявляють ні перед ким своїх почуттів, запобігаючи спроби вторгнутися в їх душу. Особисті переживання, особисте життя — це їхня власність.

Діви великі індивідуалісти і надають величезного значення також власності матеріальної. Діви дуже ощадливі, проте в своїй ощадливості вони виходять з практичної необхідності, їм нічого зайвого не треба, надмірність їм чужа.

Харизма Овнів — хоробрість

Овни — різкі, запальні, імпульсивні люди. У них сильний і владний характер, і вони прагнуть до лідерства, в усьому хочуть бути першими.

При цьому їх не хвилює, що вони можуть здатися перед іншими нетактовним, занадто прямолінійними, самозакоханими. Не турбує їх і реакція інших людей на їх поведінку.

Овни абсолютно не можуть дозволити собі змовчати, коли можна втрутитися і висловити свою точку зору. Нехай вона розходиться з іншими, нехай вони поставлять когось в незручне становище — цього Овни не помічають. Головне — вони відверті і небайдужі, не залишаться в стороні, вони борці за справедливість: це виправдовує їх в своїх очах.

І дійсно, Овни кидаються в бій самовіддано, хоробро, з гарячою упевненістю, що тільки так і має чинити кожен.

Вони завжди і в усьому хочуть домогтися успіху, бути визнаними, не чекають ні від кого милості і відстоюють свої інтереси.

Овни легко впадають у гнів, роздратування, але і швидко остигають. Зазвичай це доброзичливі, хоча й іронічні, люди, з хорошою посмішкою, улюбленці свого оточення. При всій своїй запальності вони вміють бути розсудливими, залагодити стосунки, визнати свою провину. Вони не соромляться постати з повинною і перед недругом: їх почуття справедливості перемагає.

У прагненні до першості Овни самовпевнені, але не без підстав: вони першими і стають. Їх штовхає вперед спрага визнання і слави. Вони непохитно впевнені, що можуть все робити краще за всіх, і часто це так і буває! Як правило, це люди, які домагаються всього, що задумали.

Харизма Тельців — Терпіння

Тельці ні на що не реагують спонтанно, вони солідні, неметушливі, їх важко вивести з рівноваги. У них спокійні, розмірені, впевнені рухи, некваплива мова, міцна статура, і все це створює враження про них як про сильних і вольових людей.

Зазвичай Тельці добродушні, привітні, випромінюють доброзичливість, дуже терплячі і вміють досить багато часу залишатися поблажливими щодо того, що їм не до вподоби. Однак якщо занадто довго випробовувати їх терпіння, розлютити, ці люди так виходять з себе, що стають некерованими і неприборканими. Тельці в гніві страшні і небезпечні, ніякі перешкоди їм не перешкода.

Тельцям не подобається, коли їм заперечують, коли надають на них тиск, коли порада, яку вони зазвичай готові з вдячністю прийняти, виражається у формі наказу. Їм імпонують люди, готові на поступки, погоджуються з ними, які вміють підлаштуватися під них і не прагнуть їх в чому-небудь ущемити, і тим паче — закабалити. Та це й неможливо зробити — підпорядкувати їх волю чужим віжкам: Тельці люто відстоюють себе.

Тельці — земний знак Зодіаку. Від землі вони отримали свої невичерпні сили, здоровий глузд і відмінне здоров’я. Вони не скаржаться на негаразди — ні на матеріальні, ні на душевні. Вони незбагненно працездатні, і саме ця якість приносить їм успіх в житті, особливо якщо їх діяльність пов’язана хоч якимось чином з землею, тому що Тельці люблять землю, природу і намагаються бути корисними їм. Так трапляється, що чим би не був зайнятий в житті Телець, він рано чи пізно, але відчує тягу і любов до землі.

Тельці і жити люблять ближче до природи, а міське життя їм не до душі. Вони їдуть відпочивати і працювати на свою дачу, до бабусі в село — там їм затишніше, ніж в міському шумі, там вони черпають нові сили з матінки-землі і природи, отримуючи повноцінний емоційний заряд.

І взагалі Тельці люблять затишок і комфорт, свій будинок, який для них — надійна фортеця, відгороджуються від суєти життя.

У будинку Тельця повинні бути діти, це теж для нього необхідна умова непорушності їх фортеці. Тельці люблять дітей і віддають всі сили для виховання в них тієї ж домовитості і навчання навичкам і вмінням, якими володіють самі.

Люди цього знака не люблять залишати своє житло і вважають за краще бачити гостей у себе, а не ходити в гості. Вони хлібосольні, привітні господарі.

Харизма Близнюків — Творці

Описувати особливості Близнюків нелегко, так як вони постійно змінюються, знаходяться в безперервному русі. В їх мінливій натурі завжди присутні як би дві людини.

Двоїстість можна помітити навіть у зовнішності. Волосся буває світлим і темним, тим і іншим, ніби в смужку. Близнюки зазвичай високі, стрункі і спритні в рухах. Риси їх обличчя як би вирізані з каменю. Красиві очі бувають сірими, зеленими, блакитними або світло-карими. Погляд неспокійний. Ніс може бути довгим і прямим або більш вишуканим, а лоб найчастіше високий.

На їх зовнішність не впливає вік, довгі роки вони виглядають молодо завдяки своїй стрімкості, рухливості, спритності і швидкій реакції.

Справжнім Близнюкам болісно всидіти спокійно на одному місці, вони цілий день в безперервному русі: кудись телефонують, з кимось розмовляють, кудись поспішають. У них постійно народжуються нові ідеї, плани, задуми. Жага діяльності — нормальний стан Близнюків. Без цього вони нудьгують і можуть впасти в депресію. Вони можуть жартома виконувати кілька справ одночасно. В їх діяльності монотонність і одноманітність неприпустимі.

Пунктуальності від Близнюків ніколи не дочекатися. Вони завжди запізнюються, їм не вистачає п’яти хвилин, щоб вчасно прийти на роботу, на зустріч, так як в останні ці хвилини вони намагаються виконати ту роботу, яку довелося б зробити після робочого дня.

Рутинна робота перетворює їх в сумовитих і нецікавих людей. Поки ми з працею робимо що-небудь одне, вони встигають зробити вдвічі більше. Так само швидко вони можуть змінити роботу, спосіб життя і місце проживання, з якою швидкістю у них проносяться думки. Розмовляють швидко і слухають з тією ж швидкістю. Через швидкість розумових процесів, чіткої думки з певного питання тугодуми, консерватори викликають у них роздратування.

Близнюки легко можуть викрутитися з будь-якої ситуації з мінімальними втратами, легко пристосовуються до обставин завдяки своїй спритності і вправності. Вони балакучі і товариські, їм рідко вдається утримати язик за зубами.

В глибині своєї душі Близнюки прагнуть до ідеалу, але, не дивлячись на велику уяву, вони його не можуть визначити. Гроші, слава, любов — цього для щастя їм недостатньо. Вони рідко бувають задоволені досягнутим. Їм постійно здається, що в іншому місці і в іншій справі їх чекає великий успіх і вдячність. Для досягнення всього цього їм не вистачає сталості і терпіння. Так як порив не завжди збігається з очікуваним результатом, то Близнюки часто відчувають почуття невпевненості в собі, нервують, дратуються. Нервозністю просочується все навколо.

Харизма Раків — Романтичність

Як і Риби, це загадкові люди, часто малозрозумілі для інших. На характер Рака великий вплив робить Місяць, наділивши їх тонкою, чутливою, вразливою нервовою системою, багатою інтуїцією, емоційністю, романтичністю.

Раки-люди люблять мріяти, фантазувати, часто їм потрібно усамітнення. Вони до зрілості зберігають дитяче сприйняття навколишнього світу, їм все цікаво, що незрозуміло, загадково, дивно, хоча цілком можливо, що будуть це приховувати від інших. У той же час Раки аж ніяк не безплідні мрійники — вони справжнісінькі реалісти.

Це дуже вразливі і тому ранимі люди. Вразити їх дуже легко, тим більше що у них загострене сприйняття найменших нюансів в зміні душевної атмосфери навколо них, вони помічають зміну настроїв людей, невидиму іншими, відчувають зміну відносин до них. Особливо вони чутливі до негативних емоцій, спрямованим на них, до недоброзичливості, косих поглядів, неприязні. Їх ранить чужа черствість, недбало кинуте слово на їхню адресу, насмішка, невдалий жарт — все, що може зачепити їх самолюбство. Причому це може бути навіть дрібниця, але Раки сприймають все, що спрямоване проти них, настільки загострено, що через дрібниці можуть серйозно образитися, зробити з неї трагедію.

Таким чином, уява Раків може довести їх до депресії. Вони можуть захворіти від відчуття себе непотрібними, зайвими, нелюбимими, від того, що їм здалося, що до них погано ставляться. І від реальних, справжніх бід люди цього знака теж можуть важко захворіти. Позитивні емоції, відчуття радості, щастя можуть їх раптово вилікувати, хвороби проходять, немов їх і не було. Їм дуже потрібно приємне, добре ставлення, щоб вони знову піднеслися духом.

Раки постійно шукають доброзичливого суспільства. Їм потрібно, щоб всюди були тільки друзі.

Ці люди уникають неприємностей, ховаються від негараздів в свій «панцир», затаюються там, і ніякі життєві шторми НЕ будуть боятись високого місця, якщо вони зробили це вчасно. А вчасно відгородитися їм допомагає їх постійна настороженість і інтуїція, прагнення убезпечити себе і попередити те, що може завдати шкоди їхньому здоров’ю, призвести до зриву. Так що чутливі Раки вміють уникати життєвих колізій, їх вразливе серце не так беззахисне, як це може здатися. Самі ж вони вірять в удачу, в щасливе майбутнє, в приємні несподіванки.

Харизма Терезів — Чарівність

Душа знака Зодіаку Терези складається з двох суперечностей одна одній. Сумніви і вагання постійно долають Терези, що веде до внутрішньої боротьбі.

Долати невпевненість в собі Терези можуть тільки самі і не люблять, щоб їх підштовхували, квапили, коли вони зосереджені на прийнятті якогось рішення.

Навколо себе Терези не виносять нетерпіння, сварок, конфліктів. Все це приводить їх в нервове збудження, розгубленість, порушує рівновагу. Їх нерішучість часто створює додаткові труднощі, які доводиться їм долати з новими силами. Але незважаючи на це, вони ніколи нічого не роблять поспішно.

Венера щедро нагородила людей цього знака Зодіаку добротою, ніжністю, справедливістю, елегантністю, витонченістю, здатністю любити. Але їм також властиві наївність і впертість. При досягненні мети їх упертість не користується забороненими прийомами. Головне — прагнення до рівноваги, гармонії, дипломатії. Вони уникають крайнощів, прояви злоби, їх поведінка рідко може здатися іншим ексцентричною, їм не властиві такі стани, коли б вони були змушені кричати, виходячи з себе. До суму і радощів, невдач і успіхів вони підходять з філософською логікою. Це допомагає їм уникати серйозних зривів.

Люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, — противники упередженості і несправедливих звинувачень. У той же час вони заперечують сліпу віру в авторитети і схиляння перед ними. Для Терезів головне — у всіх справах дійти до суті. А будь-яка конфронтація, сварки, гнів, тривога викликають у них серцевий біль. Вони ніколи не схвалять боротьбу за місце під сонцем через приниження іншої людини, для них справедливість і миролюбність — головне в житті.

Терезам дуже важливо перебувати в атмосфері любові і симпатії. Відчуваючи байдужість до себе, вони тужать і можуть впасти в депресію. Але емоції свої вони не будуть вихлюпувати назовні і контролюють їх розумом.

Ваги намагаються жити без особливих проблем, тому вони часто поступаються чужій думці і першими миряться в сварці. Їх чарівність розтопить будь-який лід, зніме будь-яку напруженість в спілкуванні з людьми. Люди цього знаку дуже комунікабельні, і вони справжні дипломати: мають здатність примиряти людей, що відносяться один до одного вороже. Дуже тонко відчуваючи стан двох сторін, Терези інтуїтивно можуть зрозуміти і поєднати протилежності.

Харизма Скорпіонів — Героїзм

Люди знака Зодіаку Скорпіон не знають страху і перешкод, мужні й завзяті, вміють стійко переносити негаразди, надзвичайно витривалі і здатні підніматися після ударів долі.

Скорпіони не переховуються ні перед лицем небезпеки, ні перед лицем смерті, їх не зупинять ніякі перешкоди і ускладнення: Скорпіони здатні зрозуміти причину перешкод і усунути її з свого життєвого шляху.

Це природжені хоробрі борці, які, незважаючи ні на що, йдуть до своєї мети і досягають успіху, яких би жертв це не коштувало і якими б способами не довелося до нього йти.

Скорпіони не бентежаться, не червоніють, не переймаються перед випробуванням, не метушаться і не нервують. Вони незворушні і спокійні, врівноважені і відчувають свою перевагу над іншими. Суперники їм не страшні. Завдяки своїй волі, цілеспрямованості, багатій життєвими силами натурі, вони перемагають легко, без напруги, так що з боку це може здатися банальним везінням.

Скорпіони мають здатність добитися всього, що вони побажають, — вони просто магічно всесильні.

Ці люди ніколи не йдуть за вітром, легким шляхом. Їхнє життя — буря, пристрасті, героїзм. Там, де інші відступають, вони знаходять успіх. Їм допомагає вміння точно, розраховано, напевно ризикувати. Вони зневажають невпевненість в собі і знають про свої здібності.

Знають і про свою магічну силу, яку випромінюють. У них гіпнотичний, пронизливий погляд, вони прекрасно розуміють наміри і мотиви поведінки інших, їх важко ввести в оману, від них неможливо щось приховати. З якоюсь таємничою силою вони притягують до себе людей, викликають потяг до себе, якому важко протистояти.

Людям подобається їх прямота, невміння коливатися або вислизати від відповіді, вивертатися. Скорпіони дають слово — і виконують його. Вони говорять про інших відкрито і прямо те, що думають; не ухиляється всілякими «може бути», «там подивимося» і іншими способами від поставлених питань. Ніколи не лестять, і якщо хвалять, то щиро і заслужено. Вони і самі люблять, щоб з ними поводилися чесно і відкрито, не грали в хованки, не водили за ніс.

Можливо, не завжди приємно людям вислуховувати прямолінійні судження про себе, але Скорпіони говорять відверто, вони безжальні, не приховують свого ставлення. Так само нещадні вони і до себе, вважають за краще правду, як би не було їм гірко її вислуховувати.

Скорпіони не дозволяють собі плакати і бути скигліями.

Якщо вони змушені страждати, якщо їх щось гнітить або заподіює біль, вони рішуче позбуваються від їх причини, вони не здатні скаржитися, розкисати або принижуватися.

Харизма Стрільців — Оптимізм

Стрільці — динамічні, повні оптимізму, цілеспрямовані люди. Рухи їх швидкі, енергійні, старанні, часто незграбні. Вираз обличчя — відкритий, привітний.

Стрільці люблять говорити, роздумувати і абсолютно не вміють сидіти без руху.

Вони соціально активні, працьовиті, впевнені в собі, їм до пари роль лідера. У них незнищенна жага до експериментів, до пошуків, в тому числі в духовному плані. Стрільцям не чужі роздуми про сенс життя, філософствування, захоплення релігійними питаннями.

Любов до експериментів пов’язана з їх безстрашністю, здатністю ризикувати, ігноруючи небезпеку, ставити на карту навіть своє життя.

Стрільці завжди спрямовані в майбутнє. Їм потрібна мета, яка проведе їх вперед. Досягнувши однієї, вони тут же шукають собі нову, і в цьому пошуку вони невтомні, виявляють дивовижну винахідливість і фантазію. Вони не можуть топтатися на місці, їм треба постійно творити, діяти, відкидаючи при цьому старі, випробувані методи.

Такі люди, природно, цікаві до всього нового і з натхненням і ентузіазмом беруться за справу, яка може відкрити їм щось незвідане. Якщо на шляху стоять перешкоди у вигляді традицій, умовностей, якісь обмеження, Стрільці без жалю руйнують їх, проповідуючи право людини на вільний розвиток її індивідуальності. Це бунтарі, які повстають проти загальноприйнятих правил і проти авторитарності.

Цілі Стрільців високі і гуманні, навіть ідеалістичні, і ніколи ці люди не опустяться до обивательських інтересів, низьких мотивів і обману. На жаль, іноді Стрільці самі не знають, чого хочуть, — вони тужать за чимось неземним, незбагненним, хоча в загальному тужливий настрій не характерний для людей цього знака.

Це дуже захопливі натури, вони настільки стрімкі і відважні, що потрапляють під удари і оступаються. Але це їх не зупиняє: Стрільці можуть швидко оговтатися від бід і знову бути готовими продовжувати свій стрімкий біг по життю. У цьому їм допомагає їх невитравний оптимізм. Завдяки йому Стрільцям вдається впоратися з труднощами набагато швидше, ніж людям інших знаків Зодіаку. Вони рідко виявляються переможеними життєвими обставинами, можуть знайти вихід з будь-якої неприємності. До того ж Стрільці щасливчики.

Однак, прагнучи знайти собі все нові і нові сфери докладання зусиль, Стрільці можуть і кинути попередню справу і не довести задумане до завершення. Тут їм не вистачає ретельності, терпіння, вміння копатися в деталях. Вони з легкістю відвертаються від запланованого, якщо воно потребує від них розважливості, довгого за часом виконання, — це для них обтяжливо.

Стрільці не люблять, коли на їх плечах лежить тягар зобов’язань, — вони уникають обтяжувати і пов’язувати себе договорами і обіцянками і намагаються залишити за собою право змінити рішення, напрямок, бути вільними у своїх діях.

Харизма Козерогів — Стійкість

Козероги — це дуже серйозні, практичні, моторні і вперті у досягненні своєї мети, які прагнуть до неминучої перемоги люди.

Козероги деруться до успіху впевнено, але обережно, обходячи перешкоди на шляху, мужньо долаючи негаразди. Все, чого вони досягають, дається їм важко — наполегливою, до сьомого поту працею, своїми власними силами. Вони і ставлять перед собою завдання, які можуть вирішити тільки самостійно. Чим складніше завдання, тим вони більш зібрані, енергійні і більше готові для її вирішення.

Це люди, які не відступаючі ні перед чим, не зупиняються на середині шляху, щоб відпочити. Вони не втомлюються. Зупинки їм потрібні тільки для того, щоб знайти підходящий наступний щабель для продовження підйому, знайти правильний шлях до мети. Врешті-решт вони опиняються на вершині — це дуже стійкі, витривалі люди, найвитриваліші в Зодіаку — як фізично, так і морально.

Часто Козерогів-людей порівнюють з цією твариною, а їх життєвий шлях — з гірськими стежками, по яких коза підіймається до вершини. Ті ж завзятість і обережність, перевірка на надійність грунту під ногами («без дотиків кроку не ступить»), терпляче знесення негараздів, витривалість. До цього всього можна додати і мудрість. Вона Козерогам необхідна, як і козі в горах: нерозсудливість може бути фатальною. Тому Козероги вміють ладнати з людьми, не йдуть на відкриті конфлікти, щоб не нажити собі ворогів. Вони мовчки ковтають образи, ігнорують невтішні відгуки, можуть здаватися нешкідливими, вміють підлаштовуватися до ситуацій і людей, поступатися, залишатися в тіні до потрібного моменту. Так коза зливається зі скелею, щоб залишитися непоміченою мисливцем.

Зовні Козероги не створюють враження людей, що мають безперечні шанси на успіх. Вони не лізуть на очі, не завойовують авторитет блискучими промовами і карколомними ідеями, які не красуються і не афішують своїх переваг. Поведінка їх рівна і спокійна, манери м’які і стримані.

Часто Козероги можуть здаватися такими, які не рвуться до влади. Але в один прекрасний момент раптом всі побачать його на вершині, він випередить всіх претендентів на першість. І нікому невтямки, що цей тихий, який не привертає до себе уваги, зазвичай спокійний спостерігач, той, хто не робить ніяких ривків, проте наполегливо йшов до мети — і домігся її завдяки своїй серйозності, внутрішній силі — силі духу, працьовитості, вмінню викладатися на всі сто. Він не відволікався від поставленої мети на дрібниці, на виверти і гри, він трудився, щодня і наполегливо, і досяг того, чого чекали зовсім від інших.

Харизма Водоліїв — Спокій

Характер Водоліїв неоднозначний. Сатурн робить їх меланхоліками, відданими сумним спогадам, а Уран штовхає їх до бунтарства, до руйнування старих традицій.

Але все ж Водолії від природи спокійні, добрі, послужливі, м’які, чутливі і в той же час владні.

Водолії прагнуть до великих подорожей, нових відчуттів, невідомих горизонтів і нових друзів.

Народжені під знаком Водолія привабливі своєю людяністю, вони готові прийти на допомогу навіть незнайомим людям. Водолії постійно оточені знайомими, але друзів у них не багато. Їм важливо не кількість, а якість. Тривалі і серйозні відносини зазвичай підтримують недовго, тому що воліють нові знайомства постійній дружбі. Знайомства заводять швидко, з ними всім легко, до них тягнуться люди, так як вони немов випромінюють світло. Довіряються ж вони не всім, а тільки близьким знайомим. Якщо Водолій втрачає інтерес до людини, його ставлення неможливо повернути ніякими засобами.

У спілкуванні з друзями і близькими Водолії допускають тільки рівноправність, не визнають ніякого утиску, примусу. Вони впевнені, що можна прийти до взаєморозуміння і згоди.

Водолії позбавлені забобонів, не визнають авторитетів, традицій, так як вважають, що це все обмежує свободу особистості. Думки інших зовсім їх не чіпають, тому що Водолії впевнені, що в цьому світі все знаходиться в безперервній зміні і русі. Свою думку про інших вони висловлюють прямо і відверто, але іншим її не нав’язують. Вони симпатизують всім людям, всіх розуміють, всім співчувають і готові прийти на допомогу за першим покликом.

Завдяки своїй тонкій нервовій системі Водолії дуже добре відчувають людей, вони можуть передбачити чужі таємні бажання.

Люди знаку Зодіаку Водолій мають дивовижну властивість — заспокоювати людей.

Водолії симпатизують дивакам, які притягують їх своїми дивацтвами. Серед друзів Водолія завжди знайдеться такий дивак, якого він буде опікати, захищати, якому допомагатиме, але це буде не перший зустрічний: він за ним довго спостерігав, уважно його вивчав, намагався розібратися в мотивах його вчинків.

Іноді спілкуванню Водолії воліють самотність. У такі хвилини Водолія краще не чіпати — він втомився, багато сил витратив на допомогу іншим. Лінь і бездіяльність, однак, тривають недовго.

Водолії спокійно ставляться до слабкостей інших, але собі поблажок не дозволяють. Вони вимогливі тільки до себе, але не до інших.

Перебуваючи в оточенні людей, вони в той же час можуть бути самотніми і незрозумілими. Астрологи стверджують, що Водоліїв люди зрозуміють лише через півсотні років, так як вони живуть майбутнім і лише зрідка спускаються на цю грішну землю.

Серед Водоліїв багато геніїв, набагато більше, ніж серед людей інших знаків. Вони народжені для того, щоб перетворювати світ, вдосконалювати суспільство. Люди, народжені під знаком Водолія, — надія людства і його ідеалів.