Перейти до вмісту

Якщо не знаходять часу – значить не дуже люблять

Вся справа в пріоритетах.

Не може бути абсолютною правдою, коли людина говорить, що у неї немає часу на тебе. У неї є час, просто вона не хоче витрачати його на тебе. Пам’ятай про це завжди. Люди завжди знаходять час для найважливішого в їхньому житті. І вони завжди готові жертвувати тим, що неважливо. Все так просто. Так що коли людина говорить тобі: «Прости, я не маю часу, я дуже зайнятий», тоді він говорить і: «Ти не досить важлива для мене, щоб знайти для тебе час».

Завжди знай, що час — це найцінніше, що ти можеш дати або отримати. Час — це єдине, що не можна купити, розтягнути, обміняти. Нам даний певний відрізок життя, і ми повинні максимально його використовувати. Ось чому ми не хочемо витрачати наш час на те, що для нас неважливо. Так навіщо ти витрачаєш так багато часу на того, хто явно не збирається витрачати його на тебе?

Коли ти закохуєшся в людину, і ви починаєте зустрічатися, ви обидва йдете на якісь компроміси. Ви починаєте знаходити час одне для одного. Коли ти в стосунках, твій час — більше не повністю твій. Ти повинна ділитися ним з іншою людиною. І майбутнє ти теж повинна планувати з урахуванням ваших відносин. Але коли двоє людей закохані, для них це не велика проблема. Це навіть радість.

Коли ти закохуєшся, ти готова давати свій час цій людині. Ти готова кинути все і бігти до нього, якщо йому потрібна допомога. Адже саме завдяки спільно проведеному часу створюється емоційний зв’язок, який зміцнює відносини.

Читайте такожА чоловіку таке ставлення не дуже сподобалося, він почав кричати на мене, що я забула йому поставити вечерю на стіл. Сварка просто розпочалася на рівному місці. Складається враження, що я для нього в ролі рабині виступаю.

Але якщо у людини вічно немає на тебе часу, це привід для занепокоєнь. Якщо він говорить тобі, що дуже зайнятий, значить у нього є справи важливіші за тебе. Значить ти не на першому місці в списку його пріоритетів.

Звичайно, потрібно поважати особисту свободу і простір партнера. Але відносини будуть кращими, якщо обидва партнери будуть використовувати свою свободу, вибираючи проводити час разом. Відносини вимагають багато часу, зусиль та відданості.

Так що якщо ти відчуваєш, що тобі не вистачає часу зі своїм партнером, не бійся говорити про це. Не бійся просити більше часу і уваги. Не бійся просити його зробити тебе головною в його житті.