Перейти до вмісту

Якщо це не припиниться, то чоловік піде від мене. І як мені зробити правильний вибір?

 

Нас в сім’ї двоє, я і старша сестра Іванка. Старша сестра- улюблениця батьків. Їй завжди все найкраще. Коли я вийшла заміж, одразу пішла працювати і вже піднялася по кар’єрних сходах – це все створено моєю працею.

Мамі завжди було мало грошей. Одного разу мама повідомила Іванці, що вона переїжджає жити до них ( Іванка одружена і живе з чоловіком), а свою квартиру буде здавати. Але сестра їй категорично відмовила. Тепер вони не спілкуються.

Як тільки я стала на ноги, мама постійно мені дзвонила і розповідала, як вона бідно живе. Я періодично допомагала їй невеликими сумами. Але тепер у нас діти, син і дочка – і стало складніше матеріально.

Щоб більше працювати, нам іноді доводиться відвозити дітей до мами, і тоді починається щось незрозуміле. Я завжди привожу з собою сумки продуктів для дітей та батьків, залишаю на дітей гроші. Але, буквально, через кілька днів мама дзвонить і повідомляє, що все закінчилося, і дітям нічого їсти, і знову потрібні гроші.

Свекруха ж поводиться повністю протилежно – вона і грошей не візьме, і ще внукам перед від’їздом грошей дасть. Але, свекруха часто хворіє, і ми не можемо відвозити до неї дітей надовго.

Поки мама працювала, а я була вдома в декреті, все ще було терпимо. А зараз … Тільки й чую по телефону: які у всіх діти хороші. Як всі добре живуть. Тільки ось у нас діти невдячні.

Читайте також: Невістка говорить, що я вигнала їх на вулицю, і що через мене розвалюється їх шлюб. Але я так не вважаю, якби вона себе нормально поводила, нічого б такого не було.

Моєму чоловікові це все добряче набридло він обурюється: що ж це за матір у тебе – у інших батьки дітям допомагають, а твоя все з нас тягне. Сиди вдома з дітьми сама – так і то дешевше буде. Але, якщо я піду з роботи, то і кар’єра, і покупка нової квартири – все відсунеться на невизначений час.

Що робити і як мамі все пояснити? Я хочу бути доброю донькою, але вона просто користується моєю добротою. І якщо це не припиниться, то чоловік піде від мене. І як мені зробити правильний вибір?