fbpx

– Якщо ти не маєш можливості мене забезпечувати, то нам пора розійтися.

Складалося враження, що Ольга та Петро були створені один для одного. Обоє вміли заробляти гроші. Тому, як тільки вони поженилися, то проблем з фінансами у них не було. Петро мав свій невеличкий автосервіс, а Ольга точку з м’ясними виробами, яка незабаром розрослася по цілому місту.

У них був син Роман, якому подружжя завжди намагалося догодити. Роман ходив в найкращому одязі, їздив на крутому велосипеді, а на повноліття отримав в подарунок автівку.

Ольга прекрасно розуміла, що скоро Роман приведе в її дім невістку, оскільки він був завидним молодим чоловіком. Вона переживала за вибір сина та хотіла найкращого.

З Ірою Роман познайомився на вечірці, вона сиділа та сумувала за сусіднім столиком. Роману все чомусь в той момент перевернулося всередині. Закохався в неї з першого погляду.

Дівчина не одразу відповіла взаємністю. Спочатку оглянула його з ніг до голови, подивилася на якій автівці він їздить, і побачене її зацікавило — багатий хлопець. Через декілька місяців привів роман її у свій будинок.

Читайте також Михайло дуже хороша людина, але є одна у нього риса, яка мене сильно дратує — він завжди намагається догодити своїй мамі.

– Мамо, тату! Це Ірина – моя дівчина.

Як тільки ми стали вечеряти, Іра почала показувати своє справжнє обличчя.

– Я м’яса взагалі не вживаю, дуже не корисно, і вам раджу прислухатися.

– Ой, а як так? Роман жити не може без котлет та відбивних.

– Навіть не говоріть мені про це, — кривляючись, казала дівчина. – Якщо захоче таке їсти, то нехай собі сам готує, а потім дістала цигарки і попросила Рому вийти з нею на балкон.

Пройшов час й Іра оселилася в їхньому будинку. Дівчина ніколи нічого не робила.. Сил у неї вистачало лише на те, щоб ходити до косметолога, в зал, на масаж та бачитися з подругами.

– Дитинко, а ти коли-небудь десь працювала? – якось не витримавши такого ставлення, запитала Ольга.

– Так, звісно. Я працювала в одній компанії, де ми знайомилися з чоловіками і «викручували» їх в дорогих ресторанах. Нічого не подумайте поганого. Найголовніше, що ми тоді змогли багато заробити.

Мама від подиву навіть не знала, що відповісти. На роботі дівчата все розпитували, як поживає невісточка.

– Ніяка вона не невістка, а просто дівчина його, але я то скоро відіб’ю, – говорила Оля.

Так і зробила. Роман почав все менше грошей давати своїй невістці, а така ситуація їй взагалі не подобалася.

– Якщо ти не маєш можливості мене забезпечувати, то нам пора розійтися.

Ірина зібрала речі і покинула будинок. Саме на цю подію і чекала Оля.

Другу невістку для сина Ольга знайшла самотужки. Орися працювала у неї в магазині, молода та розумна. Жінка навіть запропонувала їй пожити у себе.

Не довго була скромною Орися. Все до Романа підморгувала. Розуміла, що заживе по-багатому, якщо вискочить за такого парубка заміж.

Але Роману було байдуже. Не раз Орися приходила вночі в спальню Романа. А одного разу сказала йому про те, що хоче узаконити їх відносини. Романа аж перетрясло.

– Ти що, жартуєш? Ти молода та неосвічена. Спочатку хоча б вищу освіту отримай, вона точно в житті знадобиться.

Дівчина послухала Романа, вступила в інститут на заочну форму навчання. Постала десь пропадати, а потім сказала Олі, що знайшла собі хлопця та переїжджає до нього жити. Олю влаштовував такий розвиток подій.

З третьою невісткою Роман познайомився сам. У Інни був за плечима невдалий шлюб і двійко дітей, але це не завадило Роману покохати її всім серцем. Дівчина неймовірно сильно сподобалася Ользі, а невдовзі, два її сини почали називати її бабусею.

– Бог мені послав дуже хорошу невістку.

Про Ірину, першу невістку Романа, вона часту чула від людей. Кажуть, що знайомиться зі всіма підряд, у кого є гроші.

А Орися так з тим чоловіком і живе. Одного разу навіть зателефонувала Олі і просила передати дяку Роману, адже це він порадив їй піти вчитися. Тепер вона має високооплачувану роботу, сім’ю та дітей.

– У кожного своя доля, – повторювала жінка, цілуючи своїх онуків…

facebook