fbpx

Якщо ти потрібна чоловіку, то він ніколи не змусить тебе принижуватися та бігати за ним

У долі свої плани

Як би ти не хотіла, але доля та життя завжди розставить все на свої місця. Ти не зможеш застивити бути людину поруч з собою. Навіщо намагатися зі всіх сил триматися за те, що продовжує тікати від тебе?

 Якщо він дозволяє тобі піти, це його втрата

Ти завчасно зможеш себе вберегти від непотрібних скандалів, істерик та стресу. Не потрібно змушувати людину залишатися поруч з тобою. Якщо він весь час спокійно дозволяє собі пропадати або ж віддалятися від тебе, значить це повинно слугувати для тебе дзвіночком, що пора завершувати ці стосунки.

Ти вище того, щоб бігати за чоловіком

Не буває ідеальних стосунків. Але коли мова йде про почуття — це не повинно бути складно або ж приносити біль та дискомфорт. Ти не повинна змінюватися, жертвувати своїми принципами, тільки для того, щоб комусь сподобатися та добитися взаємної уваги.

Читайте також: Як виростити авокадо з кісточки в домашніх умовах

Ти заслуговуєш чоловіка, який сам буде боротися за тебе

Ти завжди повинна поважати себе та розуміти, що гідна того, щоб тебе цінували. Якщо ти щоразу відчуваєш, що ти віддаєш багато, а взамін так і нічого не отримуєш, тоді зупинися. Добре обдумай чи потрібна тобі ця людина, від якої немає жодної віддачі?

Якщо ти справді подобаєшся чоловікові, нічого не завадить йому показати це

Якщо чоловіки люблять, то вони ніколи не буде приховувати свої почуття. Вони будуть всіма можливими способами доказувати, що ти для них в пріорітеті, бо будуть боятися, втратити вас. Якщо ж у вас нічого не змінюється у відносинах і тільки з твоєї сторони йде розмова про почуття, скоріш за все це означає, що партнер не зацікавлений в тобі.

 

Позначки:
facebook