Перейти до вмісту

Якщо він витрачає гроші на свою рідню, а не іншу жінку, це теж я вважаю неправильно, адже він забирає гроші у своїх власних дітей, нам вони більше потрібні.

Все почалося з того, що мій чоловік почав раптово допомагати своїм родичам, віддаючи їм мало не половину своєї зарплати, коли нам самим її не вистачає. Я намагалася з ним поговорити про це, адже це дуже впливає на наше життя, нам постійно не вистачає навіть на звичні для нас продукти.

Мої подруги теж зі мною згодні, вони постійно мені говорять, що це неправильно віддавати гроші родичам. Адже в першу чергу потрібно дбати про свою сім”ю, а тільки потім про інших. Невже наші рідні діти заслужили так жити тільки тому, що йому хочеться допомагати іншим людям? Це теж в якійсь мірі неправильно і ні в якому разі не повинно так тривати й надалі.

Спершу я подумала може у мого чоловіка є інші витрати, тобто він щось скриває від мене. Може він не віддає гроші рідним, а просто кудись інакше їх витрачає. Однак мені здається, що все це не більше, ніж просто мої думки. Я ж знаю свого чоловіка і він ніколи б зі мною так не вчинив. Тим більше у нас є діти.

Я сподіваюся, що скоро у мене з’явиться можливість серйозно з ним поговорити на цю тему. Адже, якщо він мене обманював, то я не зможу жити з такою людиною. І хоча я розумію, що це може негативно позначитися на відносинах його з дітьми, але …

Читайте також: Звичайно, скоро малюк піде у садочок, я вийду на роботу і зможу сама на все заробляти, але навіщо мені чоловік, який мене не цінує? Для нього інші люди важливіші власної дружини, матері його дитяти.

Хоча, чесно кажучи, навіть якщо він витрачає гроші на свою рідню, а не іншу жінку ( так, як я собі це думала), це теж я вважаю неправильно, адже він забирає гроші у своїх власних дітей, нам вони більше потрібні.