Перейти до вмісту

Якщо ви не отримали те, що просили – ви отримаєте щось краще.

Водій сміттєвоза Мустафа, з глухого села дістався до столиці і там вивчився на права. Він вирвався зі страшної бідності, з глухомані, без допомоги і підтримки. І у нього вже є кімнатка своя. І машину думає брати.

А зараз він взяв і купив абонемент в елітний фітнес-клуб за величезні гроші. Хоч і розпродаж був, все одно дуже дорого. Шалено дорого для нього.

Він це зробив, тому що дивився різні тренінги в мережі. І виступи бізнес-гуру, які радили бути серед багатих. І не шкодувати грошей на вищий світ.

Читайте також І, незважаючи на це, ви все одно щоранку до 9 поспішайте в лікарню до людини, яка вже не пригадує вас?

Спочатку все було дуже погано. Над Мустафою сміялися або дивилися з подивом. На китайські штани і на убогу майку. І на те, як він смішно виконував вправи. І взагалі він схожий на Мустафу з фільму про безпритульних «путівка в життя». Просто копія.

Він приходив до клубу після зміни, втомлений. І старанно виконував вправи. А потім приходив у свою кімнатку і навіть плакав іноді. Від самотності. Така у нього душа.

Він мріяв розбагатіти, стати мільярдером. Або мільйонером. Це теж непогано – бути мільйонером для початку.

Ну ось, а потім до нього підійшла сусідка, вона в цьому ж гуртожитку живе. Теж у неї з донькою кімнатка. Вона підійшла і подарувала чудовий, чудовий подарунок, прекрасний! Мустафа навіть остовпів!

Светр вона зв’язала зі сніжинкою, розумієте? Довго в’язала. Червоний светр і сніжинка на грудях велика. Вручила подарунок, почервоніла і втекла. А він наздогнати не міг, – від потрясіння.

А потім він ввічливо запросив в кафе сусідку. А потім вони поцілувалися. Так почалося кохання…

Ви скажете: який зв’язок між елітним фітнес-клубом і червоним светром зі сніжинкою? Він же розбагатіти хотів! А отримав любов і светр.

Знаєте, там, нагорі, краще знають, що нам треба для щастя. І іноді замінюють один подарунок іншим, більш цінним і потрібним.

Подивіться, може, замість того, що ви не отримали, ви отримали найкраще? Набагато краще? Замість підвищення на службі-здоров’я. Замість мільйонів-любов. Так часто буває.

А Мустафа зрозумів. І дякував тому, хто йому дав подарунок; дав краще.

Втім, оплачені заняття він старанно відвідує. Раз почав-кидати не можна! Кидати нічого і нікого не можна – таке у нього кредо.

Словом “кредо” він дуже зацікавився і знайшов значення. Завзятий хлопець цей Мустафа! Я думаю, він і справді розбагатіє. Тепер адже є про кого піклуватися…

Якщо ви не отримали те, що просили – ви отримаєте щось краще. Так говорив Пророк. А Пророк знав все краще…