Перейти до вмісту

Помилки, які не можна допускати батькам у вихованні хлопчиків, щоб вони виросли справжніми чоловіками

 1. Дорослішання у жіночій компанії

Якщо ви хочете, щоб син у майбутньому став справжнім чоловіком, то йому потрібна чоловіча компанія. Коли хлопчики багато часу проводять серед жінок, найчастіше вони мають слабкий характер і є інфантильними. Тому необхідно залучати до спілкування з сином батька, або інших родичів чоловічої статі.

 2. Заборона бути активним та займатися спортом

З самого дитинства, хлопчикам не можна забороняти стрибати, бігати та займатися  спортом. Придушення енергії і залякування призводить до того, що дитина зачиняється у собі і вихлюпує накопичену агресію на близьких.

 3. Порівняння з однолітками

Якщо батьки часто порівнюють свою дитину з іншими однолітками, то вони ризикують виростити закомплексованого хлопчика або навпаки – самовдоволеного нарциса.

Читайте також: Я надіялася, що Андрій попросить вибачення і повернеться до мене. Але все було марно, він навіть і не думав відновлювати стосунки, я як і раніше залишалася одна 

 4. Приниження

Не приижуйте свою дитину та старайтеся підтримати її у любій ситуації. Кожна людина заслуговує на любов і повагу. Хлопчик може зрозуміти ситуація не так, як ви цього хочете, у нього можуть бути свої погляди на життя, і це не має зустрічатися з ворожістю та нерозумінням з боку дорослих. Приниження та нерозуміння може залишити негативний відбиток на психіці дитини.

 5. Суворе ставлення

Дуже багато батьків вважають, щоб виростити справжнього чоловіка, необхідно ставитися до нього суворо. Але хлопчики також мають право бути слабкими, так само, як і дівчатка. Справжніми чоловіками стають ті хлопці, які у дитинстві отримали достатньо любові та ласки.