Перейти до вмісту

Яких правил дотримуватися на співбесіді.

Як вести себе під час співбесіди, коли   потенційний роботодавець просить розповісти про себе. Ставлячи  питання, фахівець із підбору кадрів, цікавиться не вашими хобі, інтересами, заняттями, його цікавить ваш досвід, що конкретно ви робили і що вмієте робити, чого домоглися.  Що ж відповісти на це прохання, і як зробити це правильно?

Ключові правила:

Конкретика.

Розповідати краще про результати вашої роботи. Виходячи з інформації, яку ви озвучуєте, формується думка про вас, як про професіонала. У даному разі, стислість — сестра таланту.

Часові рамки.

Якщо ви фахівець з багаторічним досвідом роботи, то не варто перераховувати все підряд. Краще акцентувати увагу на останньому місці роботи і перерахувати свої заслуги, цього буде достатньо для розуміння ситуації. Говорити потрібно конкретніше, не боячись упустити деталі, оскільки в разі потреби рекрутер задасть додаткові питання.

Читайте також: Моделі пальто, які повнять фігуру.

Регламент.

Презентація вашого досвіду і заслуг не повинна за часом займати більше 5-ти хвилин, бажано взагалі три. Цього часу буде достатньо, щоб проговорити важливу і вагому інформацію та не затягувати. Важливо також почуватися впевнено, дружелюбно, мати хороший  настрій.