Перейти до вмісту

Яким Знакам Зодіаку найчастіше щастить у коханні

Козеріг

Більше любовне везіння цього зодіакального знаку торкнулося чоловічої статі. Чоловіки цього знаку поєднали у собі: цілеспрямованість і далекоглядність, мужність і м’якість. Вони можуть обеззброїти будь-яку жінку своєю відданістю ідеї сім’ї. Якщо вони уже обрали супутницю, то залишаються вірними їй до кінця своїх днів. З такими чоловіками можна не турбуватися про майбутнє.

З жінками складніша ситуація. На відміну від чоловіків, які шукають в дамах легкість і почуття гумору, жінки характеризуються серйозним ставленням до життя. Їхня ощадливість і відповідальність часто відлякує слабких чоловіків. Але засмучуватися можуть тільки вони самі, оскільки втрачають можливість знайти любов найбільш відданої жінки серед усівх зодіакальних знаків.

Стрілець

Цілеспрямовані та азартні Стрільці, подолають будь-які перешкоди на своєму шляху. Вони відкриті, добродушні та веселі. Також вони вміють прощати помилки та приймають будь-які недоліки людини. Невимушене почуття гумору Стрільців приваблює усіх оточуючих.

Читайте також: На його місці інший хлопець, давно би втік, а Максим з усіх сил старався, щоб їй було добре. Аріна до такого ставлення швидко звикла і користувалася ним по повній

Венера допомагає проявити себе як чоловікам, так і жінкам. Найкращою рисою Стрільців є те, що вони вміють вчасно вибачатися. Причому роблять жінки-Стрільці це справді щиро. Вони завжди можуть зрозуміти ситуацію в цілому, знайти винних і швидко виправити помилку. Однак жартувати з чистою любов’ю Стрільців нікому не слід, адже він все одно знайде своє. Він переступить через біль і розчарування і стане щасливим, на зло усім заздрісникам.

Терези

Ці зодіакальні представники відрізняються від іншиш, своєю м’якістю, чарівністю, та чуйністю. У їхню чарівну посмішку, чоловіки здатні закохатися з першого погляду. Гармонійне поєднання інтелекту та краси приваблює усіх представників сильної статі. У молодості за Терезами впадає багато чоловіків.

Чоловіків цього знаку, часто у любовних романах підводить природна нерішучість та невпевненість у власних силах. Але з часом, його м’якість і уважність формують з Терезів справжніх романтиків. Чоловіки стають ласкавими і ввічливими, за це жінки готові віддати все, що мають. Коли Терези знаходять свою другу половинку – вони стають найкращими чоловіками та батьками, для своїх дітей.