Перейти до вмісту

Якими мають бути чоловік та жінка у сімейному житті?

Чому і навіщо люди створюють сім’ю

Дуже багато найрізноманітніших причини, є для створення сім’ї. Одні із головних, це любов і розрахунок. Що правильніше, що краще – любов чи розрахунок?

Бувають і такі причини як – вагітність, в помсту коханому чи коханій. Або дівчина хоче втекти від батьків, які не вважають її дорослою, не дають самостійності і тероризують… Куди б утекти? Заміж.

Що приваблює людей у сім’ї?

У дорослому світі, де ти всім чужий, хочеться знайти людину, якій ти небайдужий, якій відгукується на твої потреби, якому важливо твій стан і який розуміє твої емоції.  Людей приваблює сім’я, якщо в сім’ї вони задовольняють свої побутові, психологічні та особистісні потреби. Сьогодні все частіше люди шукають у сім’ї душевної радості і близькості.

Окрім душевного спокою, ми повинні бути корисні і зручні одне одному.

Чоловік хоче, щоб жінка в сім’ї поряд з ним була вірним другом, з яким йому легко, тепло й душевно, щоб вона була музою – яка буде давати йому наснагу жити, красунею, якою він милуватиметься.

Він хоче щоб вона була господинею, помічницею і партнером у справах чоловіка, а крім того – матір’ю для його дітей. Якщо вона допомагає чоловікові розвиватися – їй додатковий плюс, а якщо вона повна, млява, схильна розігрувати нещасну жертву, нити і ображатися постійно – це мінус і туга. Також серйозним мінусом жінці є якщо вона часто сперечається і заперечує, якщо вона позбавляє чоловіка свободи і друзів.

Читайте також: Привички, які не дають вам розбагатіти

Очікування жінки щодо чоловіка.

Приємно, якщо чоловік являється хорошим і цікавим другом, надійним спонсором – який забезпечить її грошима, служить захистом для неї – з ним легко пройти будь-які скрутні ситуації,  справжній батько, якого будуть поважати і любити діти.

Додатковий плюс, якщо він підтримує дружину у рості і розвитку, але серйозний мінус, якщо він ревнує, позбавляє подруг, свободи, коли від нього чути постійні претензії.

Спираючись на такі поради, нам простіше зрозуміти, на що слід звернути увагу, щоб бути потрібними, щоб нас цінували.