Перейти до вмісту

Якими проханнями дівчина принижує чоловіка

Будь-яка особа прекрасної статі, яка перебуває у романтичних стосунках, взаємодіє з партнером, спілкується з ним. Дівчина порушує різні теми, пропонує різні спільні заняття.

Іноді вона звертатиметься до коханого з проханнями, що здебільшого вважає доречним.

Але часом жінка може перегинати палку, просити чоловіка про таке, що його принижує. Подібних прохань можна навести кілька.

Прохання підтримати подругу

У будь-якої панночки є приятельки. Якщо одна з них розлучилася з хлопцем, то дівчина неодмінно поділиться цією новиною зі своїм партнером, запитає поради.

Якоїсь миті жінка може попросити хлопця підтримати її подругу, чого він не захоче робити. А все з тієї причини, що він розуміє, що партнерка рано чи пізно ревнуватиме його на порожньому місці.

Прохання відмовитись від друзів

Друзі можуть бути токсичними, можуть тягнути чоловіка вниз. Дівчина бачитиме це, проситиме хлопця розірвати стосунки з такими приятелями.

Але хлопець навряд чи її послухає, може навіть образитись на неї. Справа в тому, що товариші для нього – друга сім’я, залишити яку він не в змозі.

Прохання про перевірку телефону

Особисте місце має бути у кожного. Дівчина може попросити чоловіка показати вміст свого телефону, дати почитати листування з друзями та знайомими.

Цим вона покаже, що не довіряє обранцю, що його вже принизить і відштовхне. Та й порушення кордонів теж приємним не є.

Прохання бути не на боці матері

Жінка може тягнути ковдру на себе, може вимагати, щоб чоловік погоджувався з нею, а не зі своєю мамою. Цим вона провокуватиме суперечки, конфлікти, ображатиме хлопця, показуючи йому, що його мати – порожнє місце.

 

 

Читайте також: Незвичайне просочення для бісквіту: перетворіть сухий корж на апетитний та ароматний торт

 

 

Адже для нього вона є найближчою і найріднішою людиною.

Прохання тісно спілкуватися із родичами

Пані хочеться, щоб чоловік добре ладнав з її ріднею, щоб відчував до них симпатію. Вона може просто вимагати, щоб він дружив із її батьками, братами, сестрами.

При цьому вона забуватиме, що кожен має право визначати своє коло спілкування, крутитися саме в ньому.

Прохання про розподіл інтересів

Жінка має право мати хобі, приділяти їм увагу. Чоловік не повинен їй забороняти це робити, але більшого від нього не можна вимагати.

Дівчині не варто просити хлопця розділяти її інтереси, приєднуватися, якщо в нього немає такого бажання, до того, чим вона зайнята. Не потрібно змушувати хлопця робити те, що йому не до вподоби, оскільки інакше сварок уникнути не вдасться.

Будь-які інші прохання дівчина може озвучувати кавалеру. У них не буде нічого ганебного або жахливого.