Перейти до вмісту

Ярослава вже давно змирилася з таким станом речей, але нещодавно вона виявила кричущий факт, який їй дуже не сподобався – чоловік повністю утримує дружину і двох дітей.

Ярослава вийшла заміж в доволі пізньому віці. Коли їй було за тридцять, вона познайомилася з Анатолієм. Той відразу зізнався, що він розлучений і в шлюбі у нього є двоє дітей. Спочатку вони спілкувалися, як друзі, а потім Анатолій зробив Ярославі пропозицію. Вони почали жити разом у квартирі Ярослави, яку їй залишила у спадок бабуся.

Невдовзі у подружжя появилась донечка, якій зараз чотири роки. Анатолій був чудовим чоловіком і люблячим батьком. Ярослава працює в держконторі за вельми скромну зарплату. Дочка ходить в садок погано, тому Ярославі важливо мати можливість брати лікарняні. До того ж робота поруч з будинком, не потрібно їздити, і Ярослава, закінчивши робочий день о п’ятій, о пів на шосту – вже вдома. Доволі зручний розклад для жінки з дитиною.

Анатолій працює багато і отримує досить пристойну зарплату. Однак частину коштів він передає колишній сім’ї у вигляді аліментів. На свята і дні народження він завжди купує синам подарунки. Ярослава вже давно змирилася з таким станом речей, але нещодавно вона виявила кричущий факт, який їй дуже не сподобався – чоловік повністю утримує дружину і двох дітей.

Читайте також: Тут така справа, я йду від тебе. Я покохав іншу жінку.

Загалом, чоловік взяв турботу про них на свої плечі. Розплатився з її боргами, платить по рахунках ( “Вона не заплатить! Їй нема з чого! Буде борг на квартиру збиратися, а там моя дитина живе!”), Дає їй гроші на життя, заповнює холодильник продуктами.

Колишня дружина постійно звертається до нього за малими і великими потребами: діти роздягнені і босі, раптово зламалася техніка і так без кінця. Сама ж вона ніколи не працювала і працювати не збирається. Одружилися вони ще студентами, на останньому курсі, через кілька місяців після отримання диплома появився син, а через два роки – другий, і, хоча молодий батько щосили допомагав дружині і з дітьми, і по господарству, не висловив ні слова докору, сам і готував, і прав – красуня не витримала випробування побутом і буднями. Поки чоловік працював, у неї з’явився інший, до якого вона в підсумку і пішла.

Анатолій сприйняв все це дуже важко, так в механічному ритмі і жив кілька років, поки не зустрів Ярославу. Після цього він начебто повернувся до життя. Одружилися, переїхали в свою квартиру, з’явилася спільна дитина … І тут на горизонті з’явилася колишня. Їй чоловік кинув її тепер вже з трьома дітьми, виїхав за кордон і навіть аліментів не платить.

– Я не можу її кинути, – розводить руками чоловік. – До кого вона ще піде? до того ж там мої діти. Не можу ж я своїм дітям дати, а сестру з матір’ю залишити голодними? У них реально холодильник порожній! Потерпи ще. Ось дочка у неї трохи підросте, стане на ноги, вона влаштується на роботу, буде легше …