Перейти до вмісту

Є люди з якими безглуздо розмовляти, будучи нещасними самі, вони намагаються отруїти життя іншим.

 

Не так давно ми купили для нашої сім”ї будинок у новобудові, тобото район з новими і красивими будинками. Але це нам не допомогло, тепер у нас таке враження, що нам дісталися найгірші сусіди на всій вулиці. Складається враження, що вони тільки те і роблять, що думають про те, як би ще наробити капостей нам. Перше, що вони зробили – це переставили будку ближче до нашого будинку, тепер їхня собака живе під самим парканом, і гавкає без кінця недалеко від наших вікон. Але собака, як виявилося то тільки початок .

Те, що дійсно нас довело це те, що вони побудували будиночок для свого дров’яного комину, ближче до нашого будинку,  дрова палять цілу зиму і без кінця валить дим прям у нашу сторону, на наш будинок. Здавалося б, якщо вже там облаштували цей клятий будиночок, зроби хоча б трубу вище. Але ні, їхня труба закінчується на рівні вікон нашої спальні на другому поверсі. І тепер взимку ми не можемо провітрити в кімнаті, не можемо відкрити вікно, самі розумієте, чому.

Читайте також: Вони як дві половинки одного ідеального чоловіка. У мене немає більше сил. Я знаю, що сама винна. Але незнаю, як правильно поступити.

Я до них зверталася, пояснювала, що нам немає чим дихати, не можливо кімнату провітрити, але все даремно було. Є люди з якими безглуздо розмовляти, будучи нещасними самі, вони намагаються отруїти життя іншим.