Перейти до вмісту

Їй всього сорок років, життя тільки починається. Скоро жіноче свято і жінка вирішила всерйоз зайнятися перетворенням себе

Анастасії буквально сьогодні вранці подзвонив чоловік і сказав, що не повернеться додому, а відразу поїде до Петрових відзначати свято. І, між іншим, запросив її, знаючи наперед, що вона залишиться вдома і проведе весь вечір за книжками або за комп’ютером.

“Ну добре”, без особливого ажіотажу відповіла жінка і на обідній перерві вирішила пройтися по магазинах і вибрати чоловікові подарунок. “Хммм, може туалетну воду взяти” – подумала вона.

На вітрині стояв флакончик з дорогим ароматом, на якому зображений красень з розстебнутою сорочкою з ідеальною фігурою. Вираз обличчя у нього такий зухвалий, прямо як у її Петьки.

Продавця попросила запакувати саме цей аромат і, в той час як вона клеїла бантик, поруч пройшла бабуся, посміхнувшись сказала:

-Ось ви даруєте своїм чоловікам парфуми, а нюхають їх інші баби

Поки співробітники сміялися, Настя подумала про себе, але ж правду старенька сказала, все життя вона присвятила Петрові, а він все іншим, так іншим. У молодості була закохана в нього до нестями. Навіть в інституті вона за нього домашку робила, діти народилися, всі клопоти на себе взяла.

Читайте також Голубці за румунським рецептом

У перший час він хоч якось проявляв свою подяку, а потім звик до безтурботного життя і брав все як даність. Багато хто вважав їх ідеальною сім’єю, все було при них: і фінансова забезпеченість, і дітки розумнички.

Час минув, діти стали зовсім дорослими і покинули рідну домівку. Жінка залишилася одна з чоловіком і тоді зрозуміла, що в житті її щось пішло не так.

Більше двадцяти років тому батьки Насті були проти їхнього союзу, неодноразово повторювали: “якщо хлопець красивий і милується собою, значить спільним буде, всі захочуть його, а ти менше всіх отримаєш, хоча прав на нього набагато більше.

Їй всього сорок років, життя тільки починається. Скоро жіноче свято і жінка вирішила всерйоз зайнятися перетворенням себе. Сходила в перукарню, привела в порядок волосся, а потім попрямувала в бік магазину з одягом.

На роботу вона пішла зовсім іншою людиною: маленьке чорне плаття в комплекті з модною зачіскою виглядало просто неймовірно. Вона милувалася собою протягом робочих годин і з нетерпінням чекала вечірки.

Перед тим як піти в гості, вона вирішила заглянути додому і випити келих вина. До Петрових ж з’явилася в піднесеному настрої, вся така приваблива на довжелезних шпильках. Навколо неї зібралися чоловіки і вирішили трохи позалицятися до дами. “Ой мій чоловік теж тут, я якось про нього і забула” проспівала жінка.

Такого удару Петро точно не очікував. Мало того, що вона прийшла, так ще й в такому вигляді. Але найбільше його дратувало загальне захоплення його дружиною.

В звичній для себе манері він вранці роздратовано запитав “сьогодні сніданок їсти будемо, чи як?” Якщо він думав, що вона як раніше кулею вилетить з ліжка і потім на кухню, то глибоко помиляється. Ніколи вона не буде колишньою служницею.