Перейти до вмісту

– Юля, я дуже довго мовчав, але я не той, за кого себе видаю. Я з дуже бідної сім’ї і жили ми з батьками дуже скромно. Я не такий успішний та перспективний, як про мене думають

Максим з Юлею у шлюбі уже рік. Максим був керівником відділу, у якому працювала Юля. Чоловік був дуже красивим та ввічливим. За Максимом біголо багато дівчат, але він обрав Юлю.

Як виявилось згодом, Юля була дочкою генерального директора, але Чоловік дізнався про це перед весіллям. Юля була простою дівчиною, не користувалась своїм становищем.

Коли Максим з Юлею одружилися, то пішли жити у просто квартиру у центрі міста. Це була квартира Максима. Від тата дівчини він  не взяв ні копійки, вважав, що має самостійно забезпечувати сім’ю.

Юля помітила, що останній період чоловік ходить якись задуманий, а грошей в домі ставало все менше.

– Можливо у нього появилася інша дівчина, – Він подобався кожній другій у нас на фірмі.

Юля не могла більше ходити в здогадках, то вирішила поговорити з чоловіком.

Читайте також: Як в домашніх умовах можна зміцнити нігті та відростити їх до такої довжини, яка вам буде подобатись

Максим усміхнувся, таке враження ніби він готувався до цієї розмови.

– Юля, я дуже довго мовчав, але я не той, за кого себе видаю. Я з дуже бідної сім’ї і жили ми з батьками дуже скромно. Я не такий успішний та перспективний, як про мене думають.

Щоб добитися чогось у своєму житті, я постійно читав та багато вчився. Моя мама так і залишилась жити в тих поганих умовах на селі. Тому зрозумій мене правильно — я не принц з казки, який примчить до тебе на білому коні.

Місяць тому, моя мама важко захворіла і я змушений їй допомагати фінансово. Ти через це й вирішила зі мною поговорити, бо помітила, що грошей ставало все менше.

Максим говорив відверто. Юля уважно вислухала чоловіка та була здивована почутим.

– Коханий. – не потрібно бути принцом. Ти – хороший син і найкращий чоловік, якого я щиро кохаю. Давай завтра заберемо маму і вона буде ити з нами. І поміч у нас буде, адже скоро нас буде троє …