Перейти до вмісту

З Дімою довелося порвати, але все ж іноді ми потайки списуємося. Якщо чесно, я дуже за ним сумую, але боюся втратити чоловіка

Того літа ми планували їхати на море  сім’єю, але в останній момент у чоловіка виникло термінове питання на роботі і я поїхала з дитиною сама.

Коли пішли купатися і засмагати, на пляжі я відразу помітила його – високий, спортивний брюнет з яскравими очима. Він зауважив мій погляд і підійшов, представився Дмитром. Увечері, вклавши дитину спати, я зустрілася з ним в барі. Нічого такого не планувала, але напилася, і у нас сталося… все було божевільно!

Ранок почався з похмілля і каяття. Я не стала чекати, коли Діма прокинеться, і пішла до себе. Було дуже соромно.

Читайте також:Лікар повідомив, що все це може погано закінчитись для дочки, і вона може, в майбутньому, так і не відчути радості материнства. Та, на жаль, мене ці слова не зупинили.

Заміжня жінка і тут таке! Коли я вранці з дитиною спустилася на сніданок, Андрій підійшов до мене і запитав, чому втекла, адже нам було так добре… Я сказала, що не хочу говорити, тим більше при дитині, що хочу все забути. Він відповів: «Окей» і відійшов.

Увечері я пішла прогулятися по берегу. Там до мене підійшов Андрій, ми розговорилися на сторонні теми, і… вечір закінчився тим сами, що і вчора… Я відчувала себе дуже неправильно і класно одночасно.

Ми обмінялися контактами і продовжили зустрічатися в Києві.

Якось чоловік побачив наше листування і влаштував скандал, хотів розлучитися. Я плакала, вибачалася і благала його не робити цього. Спільна дитина і 8 років шлюбу в результаті перемогли, ми залишилися однією сім’єю.

З Дімою довелося порвати, але все ж іноді ми потайки списуємося. Якщо чесно, я дуже за ним сумую, але боюся втратити чоловіка…