Перейти до вмісту

З Олегом я у шлюбі вже 10 років. Ми були зразковою парою, адже дуже сильно кохали один одного. Єдиною людиною з якою я не могла погодитися, була моя свекруха

З Олегом я у шлюбі вже 10 років. Ми були зразковою парою, адже дуже сильно кохали один одного. Єдиною людиною з якою я не могла погодитися, була моя свекруха.

Олег познаймив мене з нею, коли я вже чекала на дитину. Тоді свекруха на мене стала дивитися з-під лоба і не схвалювала таке, ніби то я “розпусниця”. А ще вона часто натякала на те, що я робила все, щоб тільки одружитися з її сином. Все це було взагалі не так, адже ми з Олегом планували цю дитину, просто не хотіли робити весілля.

Гучного весілля ми не робили, а просто розписалися та відсвяткували у колі рідних людей. Після одруження ми пішли жити до Олега. Чоловік працював, але зарплата у нього була не дуже велика. Я дуже хотіла жити окремо, але ми просто не мали змоги орендувати квартиру.

Я не можна сказати, що з свекрухою мені жилося дуже погано. З часом вона змирилася, що син вибрав мене. Але все одно вона не пропускала можливості мене якось зачепити. Найбільше мене дражнило те, що на святкуваннях гостям розповідала, що якби не малюк, то Олег би взагалі ніколи на мені не одружився. Я погана господиня, їсти готувати я не вмію – ось таке вона розповідала про мене усім своїм знайомим Я дуже ображалася, але свекрусі було байдуже. Коли чоловік хотів захистити мене, свекруха сказала, що я просто не розумію жартів.

Читайте також: Дієві засоби в домашніх умовах, які допоможуть вам позбутися від закладеності носа

Олег з часом взагалі перестав звертати увагу на наші постійні суперечки і сказав, що це я собі придумую. Він став частіше затримуватись на роботі, щоб не чути наших конфліктів. Потім не стало моєї бабусі. У у спадок вона залишила нам свій будинок. Тоді відразу ми з Олегом і дочкою переїхали жити туди. Згодом у нас появився і синочок.

Мені було важко справлятися одній, адже двоє маленьких дітей, великий будинок, ще й сад, я взагалі нічого не встигала. Тоді Олег сказав, що до нас може переїхати його мама і допомагати мені по господарстві. Я категорично проти такої підмоги, адже лише спокійно видихнула, коли переїхала. Я не готова знову жити з свекрухою під одним дахом.

Олег обіжається на мене, і каже, що я думаю тільки про себе. Я розумію, що свекрусі сумно в квартирі, але знову ці конфлікти і суперечки я не потерплю …