fbpx

З того часу я вже не знаю, що мені думати. Я не хочу вірити у те, що у них зав’язався роман.

Сьогодні я хочу поділитися з вами своєю історією, сподіваюся, що ви допоможете мені з порадою. З чоловіком ви у шлюбі вже понад 14 років, протягом цього часу у нас появилось двоє дітей. Але була одна річ, яка дуже завжди насторожувала та втомлювала мене в стосунках — це його жадібність та незрозуміла дріб’язковість. Хочу сказати, що в сім’ї її не помітно, він завжди все купує для дітей, у дім, смачні продукти, але ось перед деякими людьми мені просто буває дуже сумно. Він навіть на рідну маму шкодує грошей. Нещодавно купив їй на день народження якусь китайську дрібничку за 100 гривень. Друзів у нас майже взагалі немає на них теж потрібно витрачати гроші, оскільки з пустими руками в гості не підеш, та й до себе не вигідно запрошувати — стіл зараз досить дорого накрити.

На відпочинку у нас аналогічна ситуація. Він економить на походах у кафе: «Ось тут поснідати дуже дорого, та ще й потрібно залишати чималі чайові. Набагато вигідніше ходити в столові». Платний пляж — це табу, ніколи в житті! Про готелі взагалі не може йти мова, а для чого? Можна зняти дешеву кімнату без зручностей прямо біля моря. Тільки у власному домі можна собі дозволити все дороге. Минулого року купив собі іномарку. Маленькі діти у дворі одного разу трішки подряпали його машину, ви б тільки бачили, що то було. Він покликав всіх батьків та сказав виплатити йому просто космічну суму. Мені досі соромно, це ж маленькі діти, вони не спеціально робили таке.

Але моя історія стосується зовсім іншого. Рік тому в наш будинок заселилася красива сусідка. Зараз вона проживає одна у квартирі, а до того мала якогось співмешканця. Наші чоловіки завжди віталися та розмовляли на вулиці біля автівок. Одного разу сусіди вирішили запросити нас в гості. Я з третього разу вмовила чоловіка купити хоча б пачку цукерок, щоб не йти з порожніми руками. Ми повечеряли, поспілкувалися та зрозуміли, що у нас зовсім немає спільних інтересів, тому після цього вечора просто продовжували вітатися і все.

Читайте також Вона обернулася та побачила, що Іван стояв на відстані біля лавочки і махав їй рукою. Рита була досить здивована. Вона не могла зрозуміти, що взагалі відбувається.

Потім сусідка несподівано для всіх розійшлася з чоловіком та почала жити сама. Я ніколи нічого не помічала, але мій чоловік при зустрічі з нею дуже дивно себе поводив. Одного разу сусідка попросила в мене «позичити чоловіка», оскільки їй потрібно було скрутити тумбочку. Я попросила чоловіка не брати з неї грошей, думаю, вона живе сама, можливо зарплата маленька. І знаєте що? Замість його звичайного: «Я не буду нічого робити безплатно». Він спокійно кивнув головою та погодився все полагодити. Досить довго був в неї у квартирі, моментами я вже хотіла до них піднятися. Чоловік повернувся в хорошому настрої. Розповів, що за його старання сусідка навіть пригостила смачною вечерею. Я не бачила ніяких натяків на якісь відносини.

Нещодавній випадок мене взагалі здивував. У сусідки щось трапилося з трубою і вода почала капати на нашу навісну стелю. Промокла вся квартира. Поки вона повернулася з роботи та викликала сантехніків, ми вже повністю були у воді. Мій чоловік зберігав спокій, навіть не обурювався. Пояснив мені, що сусідка не винна, оскільки у всіх може таке трапитися, просто потрібно змінити труби. Я вирішила покликати оцінювача по збитках, він оцінив новий ремонт в досить круглу суму, але мій чоловік відмовився брати гроші з сусідки. Постійно повторював, що вона ні в чому не винна. Потім виявилося, що він купив їй нові дорогі труби.

З того часу я вже не знаю, що мені думати. Я не хочу вірити у те, що у них зав’язався роман. Не можу зрозуміти, чому він такий з нею щедрий та добрий. Все пробачає. Я впевнена, що він це не просто так робить. Подруги монотонно повторюють мені, що мій чоловік просто все зрозумів та змінився. Я не вірю в ці нісенітниці, вони просто добре не знали мого чоловіка. Як мені довести, що у них є роман? Розумні думки зараз в голову просто не приходять.

facebook