Перейти до вмісту

З того часу завжди шукали нагоду, щоб побути вдвох. Вже і дружина говорила про підозри, що в мене хтось є, але я спростовував, говорив, що нехай не вигадує.

Зі своєю майбутньою дружиною, я познайомився після закінчення інституту. Вона працювала юристом, а я тільки шукав роботу. Кохання накрило, як говорять, нас із головою. Не довго зустрічалися, і я запропонував одружитися. Знайомство з батьками з обох сторін відбулося в один день.

Запросили в ресторан, щоб там познайомитись. Коли вперше побачив свою тещу, не міг відвести від неї погляду. Струнка, не по роках молода, притягувала увагу. Весь вечір я зиркав на неї, бачу, що і вона подивляється в мою сторону. Я розумів, що то не кохання, тому, що кохав дружину, але дуже часто думав про неї.

Після весілля жили ми з дружиною окремо, добре, що батьки скинулись і купили нам квартиру. А через місяць дружина повідомила радісну звістку, у нас буде малюк! За приємними турботами пролетіли дев’ять місяців, і настав день, коли дружину відвезли в пологовий будинок. Я хотів, щоб я був поруч, але коли приїхав з роботи в пологовий будинок, медсестра вітала мене з появою сина.

Я зателефонував до батьків дружини, і сказав, щоб увечері прийшли відсвяткувати  . Приготував, що зміг, і став чекати. На мій подив, прийшла теща одна, сказала, що чоловіка викликати на роботу, невідкладні справи.

Ми сиділи за столом, випили вина, і я почав розповідати, як побачив вперше, і перехопило подих, і що вона притягує мене до себе немов магнітом. Надія Іванівна не відхилилась від мене, а навпаки все ближче і ближче тулилась. Її парфуми зводили з розуму…. Тоді все сталося вперше.

Читайте також Він почав пояснювати, що мама заборонила спілкуватися з нами, але він цікавився як ми живемо, і здалека частенько спостерігав за нами.

З того часу завжди шукали нагоду, щоб побути вдвох. Вже і дружина говорила про підозри, що в мене хтось є, але я спростовував, говорив, що нехай не вигадує. Минув рік, а ми з Надею не могли розлучитись, хоч розуміли, що крапку в наших відносинах треба поставити.

Рано чи пізно, але таємниця розкриється. Для своїх утіх ми з Надею зустрічалися у мого знайомого, коли він був на роботі. Так і того разу домовились зустрітись. Я і тепер не розумію, як тесть дізнався про наші відносини, і про квартиру, але застукав, як говориться на гарячому.

Відкрив двері ключем і побачив нас у ліжку. Скандал який був після такого, ні до чого хорошого не привів. Дружина мене вигнала, зібрала речі і виставила за двері. Надію Іванівну чоловік пробачив, залишилась із ним. А моя вже тепер колишня дружина не простила своїй матері, сина їй не довіряє. Ходить гратися з малюком тільки дідусь.

Можливо пройде час і вона простить маму, але поки що ні. Мені ж заборонили бачити малого, на аліменти не подавала. Я виїхав з міста назовсім. З роками, коли пристрасті уляглися, колишній тесть приводив сина в умовлене місце, щоб я бачив, що втратив.