fbpx

За декілька днів до весілля, я зрозуміла для себе, що якщо вийду заміж, то не знайду щастя.

Мені тільки виповнилося сімнадцять років, коли я зустріла Сергія. Хлопець був старший від мене на цілих десять років, вмів дуже гарно залицятися. Через декілька місяців, я вже не уявляла життя без нього. Коли мені виповнилося вісімнадцять, він зробив мені пропозицію. Сергій подарував великий букет квітів та неймовірну обручку. Я одразу погодилася стати його дружиною, але вирішили, що весілля відсвяткуємо через декілька місяців.

Скажу чесно, моїм батькам він не дуже подобався. І зараз, коли я вже старша, прекрасно розумію чому. Але вони ніколи не переконували мене та не намагалися відмовити. У Сергія була одна погана риса — ревність. Він міг на рівному місці зіпсувати мені нерви або ж розпочати скандал, якщо бачив, що я розмовляю з кимось з чоловіків.

Коли я навчалася в коледжі, у мене була суто жіноча група, тому Сергій не злився. Але потім я вступила до інституту, де було зовсім інше коло спілкування. Моєму майбутньому чоловікові — це не подобалося. З кожним днем він ставав ще більш агресивним. Не дозволяв мені брати участь в проєктах у позанавчальний час. А через декілька місяців розпочав мені нав’язувати думку, що навчатися мені взагалі не потрібно.

Весілля ми вирішили не робити, лише розписатися та посидіти в невеличкому сімейному колі за святковою вечерею.

Читайте такожМені подобалися міркування Наталії про свободу у відносинах, психологічні поради, як правильно вести себе з чоловіком, але я ніяк не могла допустити, що вона зазіхне на мого, чоловіка своєї подруги!

Залишався місяць до розписки. Сергій став просто нестерпним. На правах майбутнього чоловіка він категорично заборонив мені спілкуватися з друзями. Я усіма силами пручалася, але потім зрозуміла, що кожна моя зустріч з друзями провокує скандал з Сергієм. А жити в постійному стресі я не дуже хотіла.

За декілька днів до весілля, я зрозуміла для себе, що якщо вийду заміж, то не знайду щастя. Так, я кохала його, але попри те, його ревність просто не дозволяла мені насолоджуватися цими стосунками, я втратила близьких, друзів, мені складно було завершити навчання. Я прийняла рішення не виходити заміж. Це був гіркий досвід, але я розуміла, що роблю правильно!

Після цього, Сергій постійно телефонував мені, приїжджав під будинок батьків, просив мене повернутися. Я не змінювала свого рішення, хоч було досить важко. Пройшло багато часу, зараз я розумію, що зробила правильний вибір. До речі, я дізналася, що він мені зраджував. Згодом він одразу почав жити зі своєю співробітницею.

Хочу сказати вам, що якщо ваш чоловік обмежує та не дозволяє реалізувати себе — одразу йдіть від нього! Ви точно не побудуєте з ним адекватні та міцні стосунки!

facebook