Перейти до вмісту

За два тижні до весілля, наречений сказав Аліні, що весілля не буде, так як він не готовий платити таку величезну ціну за їхнє щастя

Андрій і Аліна кохали один одного та планували одружитися. Але батьки Андрія не були задоволені нареченою і всіма силами старалися розлучити їх. Участі у підготовці до весілля вони не брали. Але Андрій дуже кохав дівчину і стояв на своєму. Перед самим весіллям, наречений ставав сумнішим та неговірким. Аліна бачила, що Андрій змінився, але думала, що це просто хвилювання перед весіллям.

За два тижні до весілля, Андрій сказав Аліні, що весілля не буде, так як він не готовий платити таку величезну ціну за їхнє щастя. Аліна не розуміла причини та старалася поговорити з нареченим, але Андрій мовчки зібрав всі свої речі і пішов.

Дівчині було дуже важко. Щоб пошвидше про це все забути, вона вирішила переїхати в інше місто. Вона зняла квартиру, влаштувалася на роботу, а за деякий час знову закохалася та вийшла заміж. Але іноді, вона все ж таки, згадувала про Андрія і не переставала себе мучити одним питанням, чому він її покинув і нічого не пояснив?

Читайте також: Рецепт хрумких маринованих огірків: роблю тільки так

Одного разу, коли Аліна сиділа на сторінці в соцмережі, вона випадкова натрапила на сторінку Андрія. Вона зайшла та почала переглядати всі фотографії і зрозуміла, що Андрій одружився через місяць після їх розставання. Його дружину Вероніку, вона часто бачила у домі Андрія, адже вона була дочкою друзів його батьків. Вони були впевнені, що саме Вероніка стане найкращою дружиною для їх сина.

Аліні все стало ясно. Швидше за все, що батьки Андрія пригрозили, що якщо він не одружиться на Вероніці, то віни відмовиться від нього та залишать його без спадщини. І Андрій не захотів йти на такі жертви.

Аліна уже забуло та довно пробачила Андрія. У неї зараз нова сім’я, хороший чоловік та синочок. По фотогрофіях вона побачила, що у Андрія також є діти. Напевно, від долі не втечеш, а саме головне, що Андрій і Аліна зараз щасливі.