Перейти до вмісту

За таке не пробачають.

Одразу як тільки я дізналась записалась на УЗД, щоб переконатись, що тест правдивий . Лікар на УЗД сказав, що я чекаю дитину

Читайте також Зять сподівався, що вони оплатять покупку

Ввечері я розповіла цю радісну новину Владу. Він мало не плакав від радості, хоча мені здається, щоб все таки побачила одну скупу чоловічу сльозу. Але також майбутній молодий татко сказав, що в свекрухи є знайомий лікар, який робить УЗД. Він якийсь професор, який мало не найкращий лікар в області.

Чесно кажучи, я не хотіла йти до нього і взагалі зв’язуватись з Лідією Петрівною. Але Влад переконав мене, що все буде добре і до того лікаря справді вартує піти, адже спеціаліст він дуже хороший.

Свекруха ж швидко про все договорилась і у визначений день ми поїхали до «прекрасного спеціаліста». Грошей свекруха сказала мені взяти більше, ніж я брала на минуле обстеження, але ця сума набагато більша ніж може коштувати в принципі УЗД. Тому я насторожилась. Гроші я дала Лідії Петрівні прямо перед кабінетом, щоб вона сама розраховувалась зі своїм знайомим.

 

Лікар ж вів себе дуже дивно під час огляду. Він довго оглядав мій живіт. А потім просто сказав, що це не закінчиться добре. Ніби-то я не виношу дитину .

Тоді свекруха попросила оглянути мої нирки. Для чого? Чого саме їх? В мене ніколи нічого з ними не відбувалось, ніколи на них не жалілась. Все це мене стало насторожувати ще більше.

Але все таки я погодилась перевірити і їх. Лікар сказав, що з нирками в мене величезні проблеми і мені доведеться робити операцію. Мовляв саме ці проблеми заважають мені виносити здорову дитину. І взагалі її виносити. Від цих слів в мене мурашки пішли по тілу.

Я вийшла вся в сльозах і одразу зателефонувала чоловіку. Чоловік заспокоїв мене та ми вирішили записатись в іншу клініку, щоб знати напевне. Пройшло декілька днів і ми поїхали на ще один огляд. І там мені перевірили і живіт і нирки. І знаєте що? Виявляється нирки в мене в прекрасному стані

 

Вона намагалась позбутись  свого майбутнього онука чи онучку. Влад одразу в пориві гніву зателефонував матері і висказав все що думав. Свекруха розплакалась та розповіла все. І намагалась попросити вибачення. За таке не пробачають.