Перейти до вмісту

Зять сподівався, що вони оплатять покупку

Порадившись із чоловіком, Вікторія Владиславівна надумала зробити дітям сюрприз. До пологів залишилося два місяці. Тому вони з Іваном Михайловичем поїдуть провідати молодих, разом повезуть подарунок. Аліна говорила, що візочок купили, ліжечко подарує свекруха. Машину свекри віддали. А що дарувати Вікторії Владиславівні, не говорить, мов придумайте самі. От вони й придумали. Купили дитяче крісло в машину.

Читайте також Я міцно люблю і доньку, і зятя, який став як син, і внуків, але не можу так кардинально змінити своє життя.

Коли приїхали в гості, їх ніхто не чекав, адже не попередили. Але Аліна і Єгор були вдома. Донька кинулася на шию мамі, радісно вітаючи з приїздом. Єгор стояв мовчки насупившись. Коли показали подарунок, зять зірвався. Їм не потрібно таке крісло. Він замовив імпортне. В нього дуже багато функцій, і набагато зручніше. Зять сподівався, що вони оплатять покупку

Іван Михайлович переступав із ноги на ногу, а Вікторія Владиславівна мовила, що в них немає таких грошей. Чим зятю не подобається їхній подарунок. Крісло зручне, лише один малюк сидів у ньому, поки виріс.

Крісло в хорошому стані. Навіщо так багато переплачувати. Добрі відносини дали тріщину. Єгор не заспокоювався, і лаяв тестя і тещу, що вони злидні. Приїхали сісти на його шию. Він не запрошував у гості, навіщо було їхати.

Від почутих слів Вікторії Владиславівни було ніяково. Вона підвелася, Іван Михайлович за нею. Подякували за гостинність і пішли до виходу. Аліна почала захищати Єгора, що він правий у всьому. Тому, або щоб купували подарунок, той що хоче її чоловік, або їдуть додому. Батьки мовчки пройшли мимо доньки. Вже на вулиці Вікторія Владиславівна дала волю сльозам. Ніколи не думала, що донька так поступить з ними.